2015 Kpss Atamalarında Kadrolar Başvuru Sorgulama | 2015 te Kadro Açılmayacak

2015 te Kadro Açılmayacak haberleri Kpss Sınavına giren memur adaylarını korkuttu bu son haberi sizlerle paylaşıyoruz ve kpss sınavının artık pekte bir etkisinin kalmadığını söylemek zorundayız. Geçenlerde yaptığı açıklamaya göre Maliye Bakanı Mehmet Şimşek; geçmiş yıllarda kpss atmaları ile çok fazla personel alındığını söyledi ve 2015 Kpss Atamalarında Kadrolar Başvuru Sorgulama aşamalarında çok fazla memur alınmayacağını belirtti.

2015 Kpss Atamalarında Kadorlar Başvurusu

2015 te Kadro Açılmayacak olan bir çok kurum mevcut.  Ancak 2015 yılı içerisinde 74 bin personel alımı bekleniyor. 2015 Kpss Atamalarında Kadrolar Başvuru Sorgulama katılan adaylar için çok üzücü olan bu haber Kpss sınavını tamamen kaldırsaydınız daha iyi olurdu gibi etkilere yol açtı. Alınacak 74 bin personelin 30 bin kadarı polis, doktor ve buna benzer alanlarda. 2015 Kpss Atamalarında Kadrolar Başvuru Sorgulama kapsamında kalan 40 bin kadro ise büyük bölümü için öğretmen açığı olduğu söylenerek öğretmenlere ayrılacakmış, kalan kısmı da yine sağlıkçılar oluşturacak. Geriye pek kadro kalmadı için bu kurumlara 2015 te Kadro Açılmayacak.

2015 Kpss Atamalarında Kadorlar Başvuru Sorgulama

2014 Kpss Kasım Alımları

Kasım ayı atamaları genel olarak düşük sayılı olacak alımlardır. 2014 yılının bütçesiyle az kadro verildiğini de düşünürsek 5-6 bin kadronun gelmesi bile adaylar için büyük bir şans niteliğindeydi.

Gelen Arama Kelimeleri:

  • kpss nisan ayı atamaları 2015

One Comment on "2015 Kpss Atamalarında Kadrolar Başvuru Sorgulama | 2015 te Kadro Açılmayacak"

commenter

Eline sağlık hocam bu gidişle zaten hiçbir zaman atanamıyacaağız

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>