ABank Bonus Card Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Kredi kartı artık herkesin ihtiyacı olan ve kullanmadan duramadığı olgu haline gelmiş bir gereklilik konumundadır. Bu yüzden herkesi bilgilendirmek adına bütün banka ve kredi kartları hakkında bilgiler paylaşıyoruz. ABankın Bonus Card Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

bonus_borc_transferi_2

ABank; yeni adımlar atan bir banka olma niteliğinde ve sistemini oluşturma aşamasında olan bir banka. Kredi kartı ayrıcalıklarından bahsetmek gerekirse; bedavası en bol kredi kartı sloganını kullanan bir banka olarak, dilediğiniz mağazadan alış verişinizi yapıp bonus kazanıp ve daha çok harcayarak ilerleyen zamanlarda kartınızı da yükseltme şansına sahip oluyorsunuz. Nakit sıkıntınız olduğunda avans çekebiliyorsunuz.

ABank Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

ABank Bonus Card Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Malesef bu sefer size başvuru yollarının çeşitlerini uzun uzun anlatamayacağız. Çünkü ABank henüz online sistem açmamış durumda bu yüzden kredi kartı almak için size en yakın bir ABank Şubesine giderek formunuzu eksiksiz doldurup, varsa istenilen evrakları da ekleyerek başvuru yapabiliyorsunuz. Ve bankanızdan dönüş cevabı bekliyorsunuz

ABank şehrinizin nerelerinde şubeye sahip bunu öğrenmek için BURAYA TIKLAYINIZ

ABank Bonus Card Başvuru Sorgulama

ABank Bonus Card Başvuru Sorgulama işleminizden sonra gönderilen kredi kartınıza şifre alabilmek için; KKSIFRE yazıp boşluk bırakın, kartınızın son 4 hanesini yazıp boşluk bırakın, kartınızın arkasındaki 3 haneli güvenlik numarasını da yazarak  4055 e gönderin ve telefonunuza kartınızın şifresi gelecektir.

One Comment on "ABank Bonus Card Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama"

commenter

henüz bu kategoride yeni bir banka umarım en yakın zamanda online başvuru sistemide yapabilirler şube sayısıda biraz az malesef..

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>