Akbank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Akbank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama müşterilerine, 2015 yılının ilk kredi kampanyalarıyla ihtiyaçlarını karşılamak ve gerçekleştirmek istedikleri hayaller varsa ya da farklı şeyler düşünen herkesin yararlanabileceği pratik bir kampanyadır. Çoğu müşterinin ödemesi gereken bir borcu ya da almak istediği ihtiyaçları bulunan günümüzde kredi çekmek, ihtiyaç kredisi kullanarak istediklerini alabilmek bir sistem haline geldi. Her şey için kredi kullanılabilmesi için bankalar çalışmalar yapıp, hizmet vermektedir. Sizinle paylaşacağımız Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Akbank’ ın Akbank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Akbank 2015 İhtiyaç Kredisi Maliyet Tablosu

​Kredi Tutarı  Aylık Kredi Faiz Oranı Kredi Vadesi Aylık Taksit Tutarı Alınacak Ücretler* Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Faiz Oranı
10.00​0 TL 1,35% 12 924 TL 188 TL 1,93% 23,13%
10.000 TL 1,35% 24 506 TL 188 TL 1,79% 21,42%
10.000 TL 1,35% 36 369 TL 188 TL 1,74% 20,83%

Akbank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında bu avantajlı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını kaçırmayın. Serbest meslek ile uğraşanlar, emekliler, ücretli çalışanlar ve kısıtlama yapmadan herkes başvuruda bulunabilir. Aşağıdaki tabloda da görebileceğiniz gibi  kredi notunuzla eş değer olarak bankalara ödemelrinizi düzenli yaptığınızda banka size düşük faiz oranları ile istediğiniz vadeye kadar kredi çekebilirsiniz.

Telefon bankacılığını kullanarak bilgi almak ve başvuruda bulunmak isterseniz, 0850 222 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz ve İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yaparak hizmetten faydalanabilirsiniz.

Akbank 2015 İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama

Akbank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama için gerek belgeler; Eksiksiz doldurulmuş başvuru formu, Kimliğinizin aslı ve fotokopisi (noter tasdikli olacak), Sabit bir telefon, doğalgaz, elektrik, su ya da cep telefon hatlı faturalarının son 3 ay içerisinde olanlarında biri, son olarak da gelirinizi gösteren bunu ayrıntısıyla belirteceğiniz; gelir belgesi.

Akbank ın genel olarak yapılan dönemsel ihtiyaç kredisi kampanyalarını takip ederekte size uygun bir kredi türüne karar verip başvurmanızda mümkün olmaktadır. İhtiyaç Kredisi kapsamında İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapmak isterseniz en yakın şubelere başvururarak ya da telefon bankacılığı sayesinde yapabilirsiniz.  Akbank 2015  İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında hızlı kredi seçeneğine ATM lerden başvurmak için; İhtiyaç Kredisi seçeneği ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonundan yapılan başvurularda banka cevap için anında geri dönüş yapacaktır. Eğer gelen cevapta ön onay almış iseniz gereken evraklarla en yakın şubeye başvuruda bulunarak İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz.

Akbank 2015  İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama size için

BURAYA TIKLAYIN

 

No Responses to “Akbank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>