Akbank Axess Kart Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Kredi kartı kullanma alışkanlığı olanlar ve kazandıkları para puanlarla alış veriş keyfini iki ye katlamak isteyen kişiler en az 2-3 kredi kartına sahiptirler. Eğer sizlerde kart ayrıcalıkları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere burada  Türkiye’ nin en çok müşteri porföyüne sahip bankalarından biri olan, Akbankın Akbank Axess Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

Akbank Axess Kart Başvuru Sorgulama

Alış veriş ve harcama ihtiyaçlarınıza bağlı olarak Akbank ın sizlere sunduğu kart tariflerinden size en uygun olanını seçerek, kart ücreti hediyesi, dolu dolu chip para kazanma şansı ve ekstrenize faiz indirimi hizmetlerinden istediğiniz gibi faydalanabilmektesiniz. Dünyanın her yerinde mastercard-visa logosu bulunan işletmelerde doyasıya kullanabileceiniz Axess kartınız size chip para kazandırarak bedava alış veriş yapma olanakları da sunuyor. Kredi Kartı Başvuru Sorgulama seçenekleri dışında, ayrıca 12 aya kadar varan vade farksız taksit olanakları da vermektedir.

Akbank Axess Kart Başvurusu

Akbank Axess Kart Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Online olarak internet üzerinden başvurmak isterseniz 7/24 başvuru yapmanız mümkün olmaktadır. Başvuru yapmak için aşağıdaki buraya tıklayınız yazısı sayesinde ulaşacağınız sayfadan ad, soyad, iletişim numaranız, TC. Kimlik numaranız, başvurmak istediğiniz kredi kartını seçerek, doğrulama kodunu giriyorsunuz ve gönder butonuna tıklıyorsunuz.

Kredi Kartı Başvuru Sorgulama ve başvuru işlemleri için BURAYA TIKLAYINIZ

Akbank Axess Kart Başvuru Sonucu

Akbank Axess Başvuru Sorgulama için izleyebileceğiniz klasik yol ise; bir Akbank şubesine giderek, görevlinin vereceği formu eksiksiz doldurup, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdan fotokopinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra 10 günlük bir zaman içerisinde Akbank tarafından aranarak başvurunuz teyit edilecektir.

Kredi Kartı Başvuru Sorgulama işleminizden sonra kredi kartınız elinize ulaşınca kart şifrenizi almak için SMS yolunu kullanabilirsiniz. Bunun için; KKSIFRE yazıp boşluk bırakarak kartınızın son dört hanesini yazın ve 4425’ e gönderin. Telefonunuza geçici bir şifre gönderilecektir bununla beraber 7 gün içinde Akbank ATM lerinden yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

2 Comments on "Akbank Axess Kart Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama"

[…] Axess Kart özelliği gösterdiği için Axess Kredi Kartı hakkında da bilgi almak isterseniz BURADAN […]

commenter

Kredi kart sorgulama

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>