Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama | Çin Yeni Yıl Festivali Kampanyası

Bildiğiniz üzere bankalar her döneme özel bir çok çeşitli kampanyalar oluşturmaktadırlar. Siz müşterilerinin yararlanacağı somut ya da hayatınıza renk katacak türden soyut kampanyalara, süresi dahilinde katıldığınızda bu güzel fırsatlardan yararlanıp, kazançlı çıkabilirsiniz. Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama kapsamında yeni yılın yaklaştığı bu günlerde yeni yıla özel bir kampanya olup yeni yıla Hong Hong’ ta girme fırsatı sunan çekilişki, Çin Yeni Yıl Festivali Kampanyası sizleri bekliyor.

Çin Yeni Yıl Festivali Kampanyası

Süre olarak 4 Ocak 2015 tarihine kadar müşteri ya da kredi kartı numaranız ile İnternet şubenize giriş yaparak Şubat ayında Çin Yeni Yıl Festivali Kampanyası dahilinde Hong Hong’ taki festivale gitme şansı yakalayın.

Her hafta yapacağınız İnternet şubesine girişlerinizle Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama kapsamında çekilişe katılarak Çin’ e gidecek 5 şanslı çift arasında yerinizi alabilirsiniz.

Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama

Çin Yeni Yıl Festivali Kampanyası için katılım tarihleri; 17 Kasım 2014 ile 4 Ocak 2015 tarihleri arasındadır.

Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama ve Giriş Yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama | Çin Yeni Yıl Festivali Kampanyası”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>