Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama | Axess Business Nakit Avans Kampanyası

Paraya sıkıştığınız anlar başkalarından borç istemek sıkıcı olabilir ve genelde kimse borç verme taraftarı olmayacaktır. Bu sıkıntıya düşmeden, nakit ihtiyacını karşılayabilmeniz için; Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama kapsamında Akbank size fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bankanızdan istediğiniz gibi nakit ihtiyacınızı karşılayıp, harcama yapabilirsiniz. Axess Business Nakit Avans Kampanyası ile taksitli nakit avansınızı %0,99 faiz oranı ile kullanabilirsiniz.

Axcess Business Nakit Avans Kampanyası

Axess Business Nakit Avans Kampanyası Detayları Nelerdir?

Taksitli olarak bir nakit avans çekim ücreti ödemeniz gerekmektedir ve bu BSMV hariç sadece %6 dır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere faiz oranı düşük bir şekilde %0,99 oranında bulunmaktadır. Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama kapsamında bu kampanyada kullanabileceğiniz  en düşük avans 200,00 TL ile sınırlandırılmıştır. En yüksek sınır ise genel olarak müşteri limitinizle sınırlı oranda 50.000 TL dir. Axess Business Nakit Avans Kampanyası dahilinde taksit seçenekleriniz 2-9 ay arasında düzenlenmektedir.

Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama

Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama ve Başvuru Yolları Nelerdir?

Taksitli olarak çekebileceğiniz Nakit Avansınız için başvuru yolları, Akbank Şubeleri, ATM leri, Akbank Direkt İnternet ve bunların dışında 444 25 25 / 0850 222 25 25 nolu telefonlardan da başvuru yapabilirsiniz.

No Responses to “Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama | Axess Business Nakit Avans Kampanyası”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>