Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama | Digitürk Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama kapsamında yeni bir kampanya olan ve size talimat verdiğiniz taktirde fırsatlar sunan Digiturk Otomatik Fatura Ödeme Talimatı kampanyası hem katılması kolay, hem de kullanması keyifli bir kampanya olma niteliğindedir.

Digiturk Otomatik Fatura Ödeme Talimatı

Kampanya süresi için geç kalmış sayılmazsınız, başvuru 2014 yılı içinde yapılacak olan kampanya; 31 Aralık 2014 tarihine yani yılın son gününe dek katılıma açıktır. Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama dahilinde eğer Akbank hesabına sahip iseniz hesabınızdan vereceğiniz bir otomatik ödeme talimatı ile kampanyaya katılabilirsiniz. Ya da Digitürk Otomatik Fatura Ödeme Talimatı için kredi kartınızdan vereceğiniz bir talimat ile de kampanyaya dahil olmanız mümkün.
Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama

Digitürk Otomatik Fatura Ödeme Talimatı kampanyası size neler kazandırıyor? Bu kampanyaya katıldırğınız taktirde 2 ay süresince normalde ücret karşılığı izlenilen salon filmlerini hiçbir ücret ödemeden, gönlünüzce, sınırsız izleyebileceksiniz. Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama kapsamında başvurunuzu, Akbank Direkt İnternet bankacılığı aracılığı ile, Akbank şubelerinden ya da 444 25 25 nolu telefondan kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Digitürk Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanya ile ilgili Ayrıntı Bilgi için TIKLAYIN 

No Responses to “Akbank Kampanyaları Başvuru Sorgulama | Digitürk Otomatik Fatura Ödeme Talimatı”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>