Akbank WingsCard Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Kredi kartı kullanma alışkanlığı olanlar ve kazandıkları para puanlarla alış veriş keyfini iki ye katlamak isteyen kişiler en az 2-3 kredi kartına sahiptirler. Eğer sizlerde kart ayrıcalıkları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizlere burada  Türkiye’ nin en çok müşteri porföyüne sahip bankalarından biri olan, Akbankın Akbank WingsCard Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

Akbank WingsCard Başvuru Sorgulama

Sürekli Yurtdışı seyahatleri yapan kişiler ya da ailelerin tercihi WingsCard uçuş mili biriktirerek çeşitli ayrıcalıklar sunuyor. Bu Kredi Kartı diğerlerine nispeten biraz daha üst gelir grubuna hitap eder nitelikte bir kart türüdür. Akbank WingsCard Başvuru Sorgulama aşamalarına değinmeden önce kartın özelliklerini paylaşalım. Kullandıkça uçak mili kazanmanız yanı sıra chip para da kazanabildiğiniz WingsCard ile chip paralarınızı dilerseniz uçuş milinede dönüştürebilirsiniz. Diğer uçuş mili veren kredi kartlarında havayolu şirketi, kontenjan sayısı, havaalanı sınırlaması mevcut iken WingsCard Kredi Kartında böyle bir kısıtlama bulunmamaktadır. İstediğiniz havaalanına özel ulaşım imkanı sağlayan kredi kartınız aynı zamanda araç kiralama seçeneği ve indirimli otopark hizmeti de sunmaktadır. Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapmak isteyen müşteriler WingsCard ın bir çok anlaşmalı iş yerinde çok sayıda birbirinden keyifli, kazandıran kampanyalarından doya doya faydalanabilmektedirler.

Akbank Wings Card

Akbank WingsCard Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden online başvuru yapabilir ve bankanızdan en kısa zamanda geri dönüş alabilirsiniz. Kredi Kartı Başvuru Sorgulama işleminizi online yapmak için aşağıda yazan buraya tıklayınız yazısına tıklayarak açılacak sayfada ad, soyad, TC Kimlik numarası, cep telefonu numarası ve iş telefonu numarası bilgilerini yazarak, başvur butonuna tıklayarak, başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartın Başvuru Sorgulama ve Online Başvuru için BURAYA TIKLAYINIZ 

Akbank WingsCard Başvurusu

Akbank WingsCard Başvuru Sorgulama için izleyebilceğiniz diğer bir yol ise; bir Akbank şubesine giderek, görevlinin vereceği formu eksiksiz doldurup, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdan fotokopinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra 10 günlük bir zaman içerisinde Akbank tarafından aranarak başvurunuz teyit edilecektir.

One Comment on "Akbank WingsCard Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama"

commenter

valla bu kartı kolay kolay vermezler:)

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>