Albaraka Türk Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama

Mutluluğunuzu arttıracak, yıllardır hayali kurulan sıcak bir yuva herkes ister. Bunun için Konut Finansmanı kapsamında konut kredisi için başvurabilirsiniz. Bütçenizi yormadan, uygun ödeme şartlarıyla kira ödermiş gibi ödeyip ev sahibi olabileceksiniz. Sizlerle paylaşacağımız Albaraka Türk ün Albaraka Türk Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarını, süreci ve bunun için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız. Aklınıza takılan her konuda aydınlatıcı cevaplar bulabileceğiniz yazımızı, Mortgage Başvuru Sorgulama konusunda bilgi sahibi olmanız için hazırladık.

Albaraka Türk Konut Kredisi Başvuru Sorgulama

Kredi alma süreci en zor geçen ve her bankanın prosedürlerine göre değişiklik gösterebilen bir süreçtir. Albaraka Türk Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında ev sahibi olmanızı sağlayacak seçenekleri ayrıntısıyla bilmeli ve adımlarınızı buna göre atmalısınız. Faiz oranlarını, kredi masraflarını dert edip kafanıza takmayarak değerlendirebileceğiniz uygun seçenekler Albaraka Türk de sizleri bekliyor. Dilerseniz sabit taksit seçeneğini seçerek, kredi oranınızı eşit taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz. Albaraka Türk Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında sizlere sunduğu en fazla 120 aya kadar vade seçeneği hakkınızı kullanabilirsiniz. Ve konutun değerinin en fazla % 75’ i kadar kredi kullanabilirsiniz. Yeni konutunuza geçtiğiniz gibi bankadan yangın ve zorunlu deprem sigortanızı da yaptırabilirsiniz.

Albaraka Türk Konut Kredisi Başvurusu

Albaraka Türk Konut Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekli belgeler şunlardır; Banka başvuru formu, kimlik fotokopisi ya da noterden tasdikli sureti, son 3 ay içinde kişinin kendi adına düzenlenmiş elektrik, su , doğalgaz ya da sabit telefon faturası, geliri belgelemek amacıyla maaş bordrosu müdürden imzalı ve buna ek olarakta imzalayan kişinin imza sirkülerisi, serbest çaşılanlar için vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, gelir tablosu, cari yılın hesap özeti, varsa diğer tapu fotokopileri, kira kontratları, araç ruhsatları fotokopileri, banka hesap cüzdanları, alınacak evin tapu aslı üstünden fotokopisi. Hepsinin dışında Mortgage Başvuru Sorgulama için yapılacak inceleme sonrasında banka ek belge talebinde bulunabilir.

Albaraka Mortgage Başvuru Sorgulama

Albaraka Türk Konut Kredisi Başvuru Sorgulama işleminiz için; istenilen belgelerle beraber en yakın Albaraka Türk şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

No Responses to “Albaraka Türk Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>