Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Anadolu Üniversitesi bünyesine çeşitli bölümlerden mezun kpss sınavı puanı olan personel alımı yapacağını duyurdu. Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için aşağıdaki açıklamalara göz atabilir ve kayıt için gereken şartları barındıran ek dökümanı inceleyebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için orta öğretim kurumlarından mezun olmuş 31 adet personel alımı yapılacaktır. Bunun için KPSS B Puan türü sıralamada esas alınacak. 2014 yılı KPSS B Grubunu KPSSP94 Puan Türü üzerinden yerleştirme yapılacaktır.

Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama

Alınacak personellerin mezuniyetlerinde Kamu Yönetimi ya da İşletme Lisans mezunu veya bu alanlarda yüksek lisans yapıyor olmak ile yükseköğretim kurumlarında sınav hizmetlerinde görev alıp, soru bankası oluşturmuş olmak gibi özellikler Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için göz önünde bulundurulacaktır. Alım yapılacak personel hakkında daha ayrıntılı açıklamaya aşağıdaki linkten ulaşıp ek dosyayı bilgisayarınızı indirebilirsiniz.

Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için istenilen belgeler şu şekildedir; Üniversitenin internet sayfasından elde edilecek başvuru formu, öğrenim belgesi ve öz geçmiş, 2 adet fotoğraf ile Kpss Sınav Sonuç Belgesi Örneği, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik belgesi ve Mesleki Tecrübeyi gösteren belge.

Bu bilgiler ışığında personel alımı için Son Başvuru Tarihi; 26.08.2015

Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama da Belgeyi İndirmek için

BURAYA TIKLAYIN

No Responses to “Anadolu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>