Anadolubank WorldCard Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Günümüzde herkesin bir ya da daha fazla kredi kartı ihtiyacı bulunmakta ve her geçen gün kişiler kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Sizlere burada  Anadolubankın WorldCard Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

Anadolubank Worldcard Başvuru Sorgulama

Anadolubankın anlaşmalı olduğu 200 bini aşkın mağaza ve işletmelerde kazanılan world puanları doyasıya harcayıp bir sürü bedava alış veriş yapabilirsiniz Anadolubank WorldCard Başvuru Sorgulama yapan müşterilerine geniş bir kullanım yelpazesi ve bir çok olanak sunan bir kart çeşididir. Kullanım süresi 3 yıl olan kredi kartınızın yıllık ücretleri de ekstre ile tahsil edilmektedir. Limitinizi kendiniz belirleyeceği bir şekilde yakınlarınıza ek kart çıkartma olanağınız bulunmaktadır. Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapacağınız kartı yurtiçi, yurtdışı her yerde mastercard-visa logosu gördüğünüz her iş yerinde kullanabilme hakkına sahipsiniz. Her banka ATM si ile uyumlu olan bir kredi kartıdır. Anadolubank WorldCard Başvuru Sorgulama aşamalarından önce belirtmeliyiz ki; harcadıkça World Puan biriktirip hediye alış verişler yapabilmenize olanak sağlayan bu kartın yıllık aidat ücreti ise; 6o TL olmaktadır. Alış verişlerinizde 5 TL lik harcamanıza karşılık 1 WordlPuan kazanırsınız.

Anadolubank Worldcard Başvurusu

Anadolu WorldCard Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

WorldCard 24 aya kadar uzatılan taksit seçeneğine sahip ve kart limitleri ise; 3500 TL ye kadar arttırılabilme özelliğine sahiptir. Anadolubank WorldCard Başvuru Sorgulama için; bir Anodolubank şubesine giderek, görevlinin vereceği formu eksiksiz doldurup, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdan fotokopinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Kredi Kartı Başvuru Sorgulama işleminiz en az 10 iş günü gibi bir zaman içerisinde Anadolubank tarafından aranarak başvurunuz teyit edilecektir.

One Comment on "Anadolubank WorldCard Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama"

commenter

world olması güzel ama şube sıkıntısı çok oluyor bu gibi bankalarda

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>