Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Kadın sağlığı konusunda hizmet veren Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında paylaşacağımız bilgilerle randevularınızı kolayca alabilir ve tedavilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık Bakanlığının Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama kapsamında yenilenmeye gitmiş ve sisteme ilave olarak artık Aile hekimliği Randevu sistemini de eklemiştir. Vatandaşlarımız daha hızlı, pratik ve kaliteli bir hizmet alabileceklerdir.

Mhrs Randevu kapsamında online olarak internet sitesini günde 200 bin civarı vatandaş ziyaret etmekte ve Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama hizmetinden yararlanmaktadır. Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi için randevu almak isteyen vatandaşlarımıza, hastane hakkındaki bilgilerin paylaşımlarını yapacağız. Sitede kaydını oluşturmuş ve sisteme girişini yapmış vatandaşlarımız istedikleri hastane de istedikleri hekimi seçip, tedavi gününü ve saatini kendileri belirleyeceklerdir.

Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Hastanesi

Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi için randevu alacak vatandaşlarımız, randevu almak için sayfamızın altında belirtilen buraya tıklayınız yazısına tıklayarak karşınıza gelecek sayfada TC Kimlik Numaranız ve Şifrenizi yazıp sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha sonra açılan sayfadan sağ tarafta il seçeneğini, altındaki ilçe seçeneği seçip, Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi için seçiminizi yaparak tedavi olmak istediğiniz hekimi belirleyip randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz ALO 182 nolu telefonu arayıp oradan Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapabilirsiniz.

Hastane hakkında adres ve telefon bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi; Talatpaşa Bulvarı, Samanpazarı / Ankara Telefon numarası ise; 0312 306 50 06 dır.

Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama ve Randevu Almak için BURAYA TIKLAYINIZ 

No Responses to “Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | Ankara Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>