AÖF Sınav Giriş Yerleri Başvuru Sorgulama | Açık Öğretim Sınavları Giriş Yerleri

Çoğu işyerinin diplomasını ciddiye almadığı ve umursamadığı bir kurum açık öğretim aslında. Bu adaylar için üzücü ve sıkıcı bir durum. Erkek vatandaşlarımızın çoğu da bunu kısa dönem askerlik yapabilmek adına kullanıyor. Bunun Sonucunda Aöf Türkiye de en çok öğrenci bünyesine sahip olan üniversite niteliğinde. AÖF Sınav Giriş Yerleri Başvuru Sorgulama kapsamında açıklandı.

Aöf Başvuru Sorgulama

Yılın ilk sınavı 6-7 Aralık 2014 Cumartesi – Pazar tarihlerinde yapılacak Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Sınavları için herkes giriş yerlerini öğrenebilir. Açık Öğretim Sınavları Giriş Yerleri  öğrenmek için TIKLAYINIZ 

Kimlik numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak, sınav giriş belgenizin renkli ya da siyah beyaz çıktısını alarak, işleminizi tamamlayabilirsiniz. A4 boyutundan daha küçük bir kağıda çıktı almayınız. Bilindiği üzere artık Açık Öğretim Sınavları Giriş Yerleri belgeleri adrese posta yolu ile gönderilmemektedir aynı şekilde e mail olarak gönderilme hizmeti de bulunmamaktadır.

Sınava girerken yanınızda bu sınav giriş belgeniz, kimliğiniz ve öğrenci kimliğiniz bulunmalıdır. Sınav sonuçları ise sınava giriş tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde internette yayınlanacaktır. Bunlar AÖF Sınav Giriş Yerleri Başvuru Sorgulama yapacak tüm adayların dikkat etmeleri konulardır.

No Responses to “AÖF Sınav Giriş Yerleri Başvuru Sorgulama | Açık Öğretim Sınavları Giriş Yerleri”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>