Bedelli Askerlik Ziraat Bankası Kredisi | Bedelli Askerlik Kredi Başvuru Sorgulama

Bedelli Askerlik Ziraat Bankası Kredisi kampanyası oluşturuldu. Kampanya şartları, ödeme şekilleri ve faiz oranları hakkındaki ayrıntılı bilgiye bu yazımızda ulaşabilirsiniz. Bildiğiniz gibi, 28 yaşından gün almış vatandaşlarımız için 18 bin TL karşılığında yapılabilecek Bedelli Askerlik görevi için kredi çekilebilecek bankalar ve oranları açıklandı. Bedelli Askerlik Kredi Başvuru Sorgulama için bankalar oluşturdukları kredi modelleri bir bir müşterileri ile buluşturmaya başladı. Kredi kampanya faiz oranları en az olarak % 0.99 oranlarından başlıyor.

Bedelli Askerlik Kredisi Ürün Paketi Kampanyasý

Bedelli Askerlik Ziraat Bankası Kredisi sonrasındaki taksitlendirmelerle vatandaşlar ödemelerini yapabilecekler. Kredi aylık taksitleri ise minimum 617 TL ücretlerden başlamaktadır. Ayrıca Bedelli Askerlik Kredi Başvuru Sorgulama için faizlerde isteyenlerin yararlanabilmesi için % 1 oranının altında tutulup, taksit vadeleri ise 36 aya kadar uzayabilmektedir. Oratalama faiz kredileri normalde 1.23 oranlarında seyrederken bazı bankalarda kampanya olarak taksit ödemelerinizi 3 ay erteleme fırsatı tanıyor. Bedelli Askerlik Ziraat Bankası Kredisi kampanyası hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşalım:

Kampayaya göre; 3 ay ödemesiz olarak Bedelli Askerlik Kredi Başvuru Sorgulama kapsamında kredi çekmeniz mümkündür. Faiz oranı % 1.05 şeklinde uygulanmaktadır. 36 aya kadar vade uygulanmakla beraber, kullanacak kişilerde 30 yaş üstü olduğunda 1 yıl hayat sigortası primi de alınacaktır. Bedelli Askerlik Ziraat Bankası Kredisi kampanyası ürün paketinden yararlanabilmek için; İnternet bankacılığı, KMH ya da en az bir tane otomatik ödeme talimatı hizmetlerinden faydalanmış olan veya bu ürünler için başvuruda bulunacak müşteriler faydalanabilecektir. Bedelli Askerlik Kredi Başvuru Sorgulama yapmak isteyen kişiler kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvurularını gerçekleştirebilirler. Şubeler konusunda bilgi sahibi olmak için aşağıda buraya tıklayınız yazısına tıklamanız yeterli olacaktır.

Bedelli Askerlik Ziraat Bankası Kredisi kapsamında Şube seçmek için BURAYA TIKLAYINIZ

One Comment on "Bedelli Askerlik Ziraat Bankası Kredisi | Bedelli Askerlik Kredi Başvuru Sorgulama"

commenter

eşim uzun süredir bunu bekliyordu ama şimdide var olan bir kredimiz yüzünden alamıyoruz acaba ben eşimin yerine alabilir miyim

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>