Beyaz Show Haftaya Yayınlanmayacak

Beyaz Show Haftaya Yayınlanmayacak ve bu programın yayın tarihinde bir ilk niteliğinde. Beyaz Show bu haftaki programını da canlı değil bant kaydı olarak yayınladı.

Beyaz Show Haftaya Yayınlanmayacak

Beyaz Show Haftaya Yayınlanmayacak

Kanal D ekranlarında yayınlanan Beyaz Show 20 yılında yayın hayatına devam ediyordu ancak 5 Şubat cuma akşamı ekranlara ilk kez canlı olarak değil bant kaydı yayınıyla çıktı. RTÜK geçtiğimiz haftalarda Beyazıt Öztürk’ ün sunduğu Beyaz Show a telefon bağlantısı ile bağlanan öğretmen Ayşe Çelik’ in konuşmalarının terör örgütünü övme şeklinde olduğu gerekçesiyle 850 bin TL civarında para cezası vermişti.

Bu olay ardında canlı yayınlanan sonraki programda pankartlar açılmış ve sloganlar atılmıştı akabininde program yarıda bırakılmıştı. Üstüste gerçekleşen bu olaylar yüzünden dün gece program bant kaydı olarak verildi.

Beyaz Show Haftaya Yayınlanmayacak

Beyaz Show 20 Yıldır Canlı Yayındı

Yılbaşıhaftası ve benzeri özel günler haricinde Beyaz Show 20 yıldır hep canlı yayın olarak yapılmıştı. Bant kaydındaki programın konukları ise; Mustafa Ceceli, Zuhal Topal, Derya Şensoy ve Aşkım Kapışmak idi.

Yeni bölümüyle 19 Subat günü yayınlanacak olan Beyaz Show haftaya yayın yapmayacak. 19 Şubat bölümünün konuk sanatçılarından biri ise Ata Demirer olacak.

No Responses to “Beyaz Show Haftaya Yayınlanmayacak”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>