Burgan Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama

Konut Kredisi ev sahibi olmak için bir adım atmak isteyenlere yönelik bankaların sunduğu hizmetlerden biridir. Kira ödeyip giden paranıza üzülmenize gerek kalmadan, artık ödeyerek evin sizin olmasını sağlayabilirsiniz. Sizlerle paylaşacağımız Burgan Bank ın Burgan Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarını, süreci ve bunun için neler yapmanız gerektiğiniz anlatacağız. Aklınıza takılan her konuda aydınlatıcı cevaplar bulabileceğiniz yazımızı, Mortgage Başvuru Sorgulama konusunda bilgi sahibi olmanız için hazırladık.

Burgan Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama

Kredi alma süreci en zor geçen ve her bankanın prosedürlerine göre değişiklik gösterebilen bir süreçtir. Burgan Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında ev sahibi olmanızı sağlayacak seçenekleri ayrıntısıyla bilmeli ve adımlarınızı buna göre atmalısınız. Faiz oranlarını, kredi masraflarını dert edip kafanıza takmayarak değerlendirebileceğiniz uygun seçenekler Burgan Bank da sizleri bekliyor. Dilerseniz sabit taksit seçeneğini seçerek, kredi oranınızı eşit taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz. Burgan Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında sizlere sunduğu en az 3 en fazla 120 aya kadar vade seçeneği hakkınızı kullanabilirsiniz. Ve konutun değerinin en fazla % 75’ i kadar kredi kullanabilirsiniz. Yeni konutunuza geçtiğiniz gibi bankadan yangın ve zorunlu deprem sigortanızı da yaptırabilirsiniz.

Burgan Bank Mortgage Başvuru Sorgulama

Burgan Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekli belgeler şunlardır; Banka başvuru formu, kimlik fotokopisi ya da noterden tasdikli sureti, son 3 ay içinde kişinin kendi adına düzenlenmiş elektrik, su , doğalgaz ya da sabit telefon faturası, geliri belgelemek amacıyla maaş bordrosu müdürden imzalı ve buna ek olarakta imzalayan kişinin imza sirkülerisi, serbest çalışanlar için vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, gelir tablosu, cari yılın hesap özeti, varsa diğer tapu fotokopileri, kira kontratları, araç ruhsatları fotokopileri, banka hesap cüzdanları, alınacak evin tapu aslı üstünden fotokopisi. Hepsinin dışında Mortgage Başvuru Sorgulama için yapılacak inceleme sonrasında banka ek belge talebinde bulunabilir.

Burgan Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama işleminiz için; istenilen belgelerle beraber en yakın Burgan Bank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.

No Responses to “Burgan Bank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>