Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama Sağlık Bakanlığı kapsamında yenilenmeye gitmiş ve sisteme ilave olarak artık Aile hekimliği Randevu sistemini de eklemiştir. Bursa ilinin en büyük hastanelerinden biri olan Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi için aşağıdaki bilgiler sayesinde kolayca randevu alabilirsiniz. Bu hastane hakkında bilgilere ulaşabilmeniz için sayfamızda ayrıntılarını paylaşıyoruz. Vatandaşlarımız daha hızlı, pratik ve kaliteli bir hizmet alabileceklerdir. Randevularını kendi seçtikleri yöntemlerle istedikleri tarih ve saatlere göre sorunsuz alıp, tedavilerini gerçekleştirebileceklerdir.

Mhrs kapsamında online olarak internet sitesini günde 200 bin civarı vatandaş ziyaret etmekte ve Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama hizmetinden yararlanmaktadır. Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi için randevu almak isteyen vatandaşlarımıza hastane hakkındaki bilgilerin paylaşımlarını yapacağız. Sitede kaydını oluşturmuş ve sisteme girişini yapmış vatandaşlarımız istedikleri hastane de istedikleri hekimi seçip, tedavi gününü ve saatini kendileri belirleyeceklerdir.

Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi için randevu alacak vatandaşlarımız, randevu almak için sayfamızın altında belirtilen buraya tıklayınız yazısına tıklayarak karşınıza gelecek sayfada TC Kimlik Numaranız ve Şifrenizi yazıp sisteme giriş yapabilirsiniz. Daha sonra açılan sayfadan sağ tarafta il seçeneğini, altındaki ilçe seçeneği seçip, Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi için seçiminizi yaparak tedavi olmak istediğiniz hekimi belirleyip randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda isterseniz ALO 182 nolu telefonu arayıp oradan da Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi konusunda Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz.

Hastane hakkında adres ve telefon bilgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi; Mimar Sinan Mahallesi, Emniyet Caddesi Yıldırım / Bursa dır. Telefon numarası ise; 0224 295 50 00 dır.

Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama ve Randevu Almak için BURAYA TIKLAYINIZ 

Gelen Arama Kelimeleri:

  • bursa şevket yılmaz hastanesi fotoğraf

No Responses to “Mhrs Randevu Başvuru Sorgulama | Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>