Butgem 1. Dönem Kursiyer Asıl Listeleri

Bursa Tasarım Teknoloji Geliştirme Merkezi olan Butgem, 1.Dönem için alacağı kursiyerleri Butgem Başvuru Sorgulama aşamaları sonucunda kesinleştirdi ve asıl kursiyer listelerini sitesinde yayınladı.

Butgem 1, Dönem Asıl Kursiyer Listesi

Butgem Yeni Dönem Kursiyer Listesi nde söz konusu olan tüm gündüz ve akşam kurslarına katılacak asıl kursiyerlerin isimleri yer alıyor. Butgem 1999 yılından bu yana sürekli geliştirdiği kalitesi ile kişiye özel eğitim sunarak iş dünyasına adım atacaklar için, mükemmel eğitimi hedefliyor. Butgem Başvuru Sorgulama kapsamında sizlerde varolan mesleğinizi geliştirmek ya da yeni meslek edindirmek için buraya başvurabilir ve iş bulma garantili kurslara katılarak kaliteli bir eğitim alabilirsiniz.

Butgem Başvuru Sorgulama sonucunda oluşturulmuş kesin adayların bulunduğu liste aşağıdaki gibidir;

SAC METAL KALIP TASARIMI-4 AYLIK GÜNDÜZ DÖNEMİ

ASİL İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 MURAT ÇAKIR
2 DİLARA UYANIKLAR
3 SALİH AÇIKGÖZ
4 GÜRCAN SAYARAL
5 VOLKAN POLAT
6 AHMET ALACA
7 AHMET AYDIN
8 MEHMET ÖZKAN
9 ALPER DURMAZ
10 İSMAİL ONAY
11 HAKAN AÇIKEL
12 RECEP ULU
13 EMRE ULU
14 UFUK ASLAN
15 SİNAN PAÇACI
16 İSMAİL DEMİR
17 HALİL İBRAHİM TÜRKOĞLU
18 GÖKHAN KORKMAZ
19 ÖMER AVCI
20 EREN BAHÇECİ
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

SAC METAL KALIP TASARIMI(IBM CATİA)-2,5 AYLIK                      HAFTA İÇİ AKŞAM GRUBU

ASİL İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 SELÇUK CİMCİMOĞLU
2 FUAT GENCER
3 BÜŞRA ÖZÇINAR
4 ÜNAL AKDENİZ
5 MURAT BAMSİ
6 İBRAHİM KORKMAZ
7 OĞUZ DOĞU
8 TAMER KARA
9 CEM CİVELEK
10 VEYSİ AYHAN
11 SEMİH GÜL
12 EMRE KOMANOVA
13 BERKAY BİLGİN
14 MURAT ŞAHİN
15 GÜZEN GÜLER
16 BERKAY USLUBAŞ
17 HÜSEYİN KUŞ
18 ÖZCAN ATEŞ
19 NİHAL ERTEN
20 TOLGA BİRCAN
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

SAC METAL KALIP TASARIMI(IBM CATİA)-2,5 AYLIK HAFTA SONU DÖNEMİ

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 EMİR KOÇAL
2 EZGİ ÇELİK
3 AYHAN DEDEOĞLU
4 ÖZGE ÇELİK
5 TARIK ANBARCI
6 SEMİH SEZEN
7 FIRAT KOCAMAN
8 ONUR BULÇAK
9 EDA BIÇKICI
10 DERYA SIRMA
11 SEMİH ŞENTÜRK
12 HAZAR DOĞAN
13 ALPEREN SAKİN
14 M.EBUBEKİR TORBALI
15 FURKAN BALAMUR
16 YUSUF TÜRKMEN
17 BURAK ATAŞ
18 ERTUĞRUL YÜKSEL
19 DEMET UĞUR
20 V.İLAY İREN
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

MAKİNA TASARIMI

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 M.YUSUF KARÇOR
2 TAHİR TAŞÇİ
3 DOĞUKAN BİLDİRİCİ
4 ZELAL CENNET
5 MERVE KIZIR
6 İSMAİL ÇUHADAR
7 KERİM VARDAR
8 KHASAN KEÇECİ
9 AHMET BALKAN
10 AŞKIN ŞİRİN
11 EMRE SINAK
12 EŞBERALP ALBEY
13 MÜMİN TARAN
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

CNC OPERATÖRLÜĞÜ -GÜNDÜZ

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 ABDULLAH SARAÇ
2 VOLKAN ÇOLAKOĞLU
3 EMRE BÜKE
4 GÜNAY BİLEN
5 MUHAMMEDT BİLAL BAĞLI
6 OKAN YALÇINKAYA
7 ANIL AYDEMİR
8 YAKUP KILIÇ
9 ALİ DEMİRAYAK
10 BUĞRA GÜLEÇ
11 BURAK AYDIN
12 OSMAN OĞUZ
13 ALİ ANIL AYDOĞDU
14 TALAT GÜNEŞ DEMİRCİ
15 ORHAN YAŞ
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

CNC OPERATÖRLÜĞÜ -AKŞAM

ASİL   İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 KEMAL ATLI
2 ALİ EMRE
3 ÖMER EMİNOĞLU
4 OKAN ÇATALKAYA
5 AHMET ÇELİKKANAT
6 MESUT ERÇİN
7 SİNAN DENİZ
8 TOLGAHAN ÇAKAR
9 KAZIM SULAK
10 NAİM GÜNEY
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

CAD CAM 1 AUTOCAD

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 ERSİN EREN
2 VÜCİDİ SANÖZ
3 MEHMET ARIN
4 EZGİ KILIÇ
5 SALİH YILMAZ
6 ERHAN AÇIKGÖZ
7 AHMET ÇİLİNGİR
8 YALÇIN BEKLEN
9 ÖMER KÜÇÜKOĞLU
10 KIVANÇ MARAŞLI
11 ABDULLAH İHSAN AKGÜN
12 UFUK YİĞİT
13 KÜBRA KARGACI
14 HAMDİ ÇETİN
15 KADİR TAYFUN SEFİL
16 FERHAT YILDIZ
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

CAD-CAM 2 (SOLİDWORKS-SOLİDCAM)

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 YAVUZ SELİM ŞENOL
2 HARUN VATANSEVER
3 ÖZGÜR SURUÇ
4 FARUK SUNGUR
5 ÜLKER IŞIK
6 SUNAY ÖZTÜRK
7 OKAY ÇALIŞ
8 TARIK YENEN
9 HASAN İNAN
10 SEMİH KORKMAZTÜRK
11 METİN KUŞ
12 SEMİH ÇAVUŞOĞLU
13 TAHA CAN UYSAL
14 SEMİH ALAN
15 ÖMER SAYGILI
16 CEMGİL SANCAR
17 MESUT YILMAZ
18 FATMA BELGİN PİLİÇLER
19 MEHMET EŞKİN
20 YALÇIN TOP
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

OTOMASYON SİSTEMLERİ-GÜNDÜZ GRUBU

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 BETÜL ERKAN
2 TUĞRULHAN ARİFOĞLU
3 GÖKHAN AKSOY
4 ANIL KARADENİZ
5 TUĞBA YILMAZ
6 MEHMET CENGİZ ÇELİR
7 HAKAN AYDOĞAN
8 OSMAN BEKTAŞ
9 DOĞUKAN CANER GÖVCE
10 KAAN BOZOĞLU
11 OKAN SEVİM
12 ALPER YILMAZ ÇOBAN
13 KERİM AYDIN TUĞRAN
14 FURKAN TUVSAT
15 İBRAHİM İŞÇİ
16 AYŞE BÜK
17 ÖNER ACAR
18 TUĞRUL ASLANTÜRK
19 CEM OKUMUŞ
20 ALİ BAYRAM
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

OTOMASYON SİSTEMLERİ-AKŞAM DÖNEMİ

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 YUNUS CAN KOSER
2 MUSTAFA AYBEY
3 CEMAL AKYÜZ
4 SERKAN KAYA
5 YASİN AYTEKİN
6 CEYHUN YÜKSEKDAĞ
7 SEBAHATTİN KARAGÖZ
8 MEHMET YILMAZ
9 İSMAİL EMRAH BİNGÜL
10 SEDAT DAŞKIN
11 AHMET ŞENTABURLAR
12 ALİ ERDOĞAN
13 AHMET ERDİ
14 HAKAN ÇİÇEK
15 EMRE ÖZDEMİR
16 KAMİL KURUMCU
17 BAYRAMMN ELİEYİOĞLU
18 TANER SUATAR
19 GÖKHAN MUTLUER
20 HALİL OĞUZ KÖSE
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

ROBOTLU SİSTEM ve BAKIMCISI

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 ALİ RIZA ZORLU
2 BARIŞ EREN
3 ÖZGÜR SIREK
4 RECEP ÇAĞLAR
5 EMRE YILMAZ
6 İBRAHİM ALTIN
7 GÖKHAN KULA
8 KADİR AYDEMİR
9 BURAK AYDIN
10 ANIL ŞEN
11 FEHMİ İMREK
12 HASAN YILMAZ
13 GÜRKAN DURGUT
14 İSMAİL AVŞAR
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

JAKARLI VE ARMÜRLÜ DOKUMA KUMAŞ DESİNATÖRLÜĞÜ          AKŞAM (NED GRAPHİCS)

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 TUĞBA YENER
2 AYŞE TÜRKER
3 ALİ MUTLU
4 TUĞBA AVŞAR
5 BETÜL AYDINLI
6 MELTEM ÇAKIR
7 ÜNZİLE MERT
8 MELİKE EREN
9 TUĞBA VATANDAŞ
10 BÜŞRA BAYRAKTAR
11 SEHER DURMUŞ
12 DAMLA AKSAKAL
13 AYÇİN TEPEDAŞ
14 PELİN ÖZKAN
15 AYŞE SİL
16 DUYGU ŞENER
17 EMİNE ODABAŞ
18 GÜVEN KOÇAK
19 FETHİYE GÜLER
20 FADİME UYGUN
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

JAKARLI VE ARMÜRLÜ DOKUMA KUMAŞ DESİNATÖRLÜĞÜ 4 AYLIK GÜNDÜZ KURSU

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 BANU ÇAKIR
2 NURTEN KÖKKOPARAN
3 ERDEM ŞEKER
4 FATMA DEMİR
5 DENİZ SABUNCU
6 PINAT YUCA
7 KÜBRA YAMAN
8 MÜJGAN ARKIN
9 ÜMMÜ GÜLSÜM PIÇAKLI
10 FURKAN KAYA
11 ÖZLEN D.BEYHAN
12 HALİME ENGİN
13 NAGİHAN ERBİL
14 CANAN ZEYBEK
15 TÜRKAN GÜVENDİ
16 KAZIM KÜÇÜK
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

TEKSTİL DESEN TASARIMI-GÜNDÜZ DÖNEMİ

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 NARİN AHMETOĞLU
2 HAKAN AKINBAY
3 AYŞE HİLDAY YOLAÇAN
4 GÖZDE DALGIÇ
5 MELİKE IŞIK
6 VESİLE BURCU UZÇELİK
7 KADER YALIN
8 ŞENNUR BİRLEŞ
9 İREM GÜRŞİMŞİR
10 BEDRİYE SARIMOLLA UYGUR
11 SEDA PANCALI
12 ŞEYMA NUR DOLGUN
13 NİHAL GÜZEL
14 DUYGU DOĞRUL
15 BÜŞRA GÜR
16 DERYA AVCI
17 DİLARA OLAMLI
18 HANDE COŞKUN
19 CANAN EMİNOĞLU
20 EMİNE GÜLTEKİN
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

TEKSTİL DESEN TASARIMI–AKŞAM GRUBU

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 ESRA GÜLEÇ
2 GÜLER YALIBOYLU
3 ŞEHRİBAN ÖZDEMİRLİ
4 İSMAİL MANCAR
5 GÖKHAN GÜRBÜZ
6 GAMZE BALI
7 DUYGU FİLİZ
8 FULDEN ATEŞ
9 PINAR ŞEPBOY
10 MESUT ERDİNÇ
11 ZEKAİ KONLUK
12 MERVE MATIŞLI
13 NURAY ÇAKMAK
14 HAZAL KAYA
15 HİLAL ARIKOĞLU
16 AYLİN HAFIZOĞLU
17 GÜLŞAH ATAN
18 CEYDA EROĞLU
19 MAHMURE GÜRBÜZ
20 DİLARA AZMAN
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

MODA TASARIMI

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 FATMAGÜL BASI
2 PINAR SALGIN
3 GÜLÇİN TURAN
4 EBRU DEMİRCİ
5 CEREN CEYLAN
6 MELİKE KUNDUZ
7 ŞEYMA AKTÜRK
8 SEHER BİLGİN
9 SEMİHA YAVUZ
10 ELİF KORKMAZ
11 NESLİHAN ASLAN
12 ESMA ÜREK
13 NİGAR CEBECİ
14 ESMA ÜLKER
15 FİLİZ SAKA

YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.

KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

YAZILIM UZMANLIĞI

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 OĞUZHAN YERLİKAYA
2 FATİH ÇINAR
3 ÖZGEN ÖZDEN
4 BURAK DEMİR
5 YASEMİN BOZDEMİR
6 ALİ CİNGÖZ
7 FERHAT DEMİR
8 BERKAY ÇAVUŞ
9 ALİ MUTLU
10 YUSUF SARI
11 MEHMET NİKBAY
12 ALİ KIÇIK
13 BURÇİN AKAR
14 BİGE SİPER
15 EMİNE ULU
16 MUSTAFA TOSYALI
17 SERKAN ÖZARGIN
18 EROL YAMAÇ
19 BURAHAN ÖZYOL
20 ARZU BALICA
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

WEB TASARIMI

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 RAMADAN MESTANOĞLU
2 MUHAMMED AYDOĞMUŞ
3 SİBEL KAMIŞOĞLU
4 MUTLU CAN
5 FARUK İNAL
6 MURAT BEKLEN
7 ASLI KARAKAYA
8 MELİKE EROĞLU
9 ENES DOĞANLI
10 ŞERİFE TUNA
11 SERCAN AYTEKİN
12 BURCU YILDIRIM
13 FATİH ZORA
14 HAKAN PINAR
15 KADİR KÖSEOĞLU
16 MUHAMMED ÇELİK
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

DİGİTAL BASKI OPERATÖRLÜĞÜ

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 YETER CANÖZ
2 YAKUP YAYLA
3 ÇOŞKUN AYDIN
4 MUHAMMED ŞENER
5 GÖKHAN KESKİN
6 ŞEYMA CEYHAN
7 ELİF SULTAN ATMACA
8 ELİF KASAPOĞLU
9 BURAK PİLİÇER
10 YUNUS VURAL
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

SATIŞ PAZARLAMA VE ÖN MUHASEBE

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 NAZ KANISKAN
2 SONAY ATMACA
3 MİHRANUR KARATAŞ
4 SERDAR SARIKAYA
5 ONUR GENCER
6 SİBEL YÜCEL
7 BETÜL SERBEST
8 ERKAN CANBAZ
9 ELİF GÜLTEKİN
10 MİNE ÖZCAN
11 MURAT VARDAR
12 CANAN KAYA
13 SÜMEYYYE OKUR
14 CANAN KIRAN
15 MEHTAP ARAS
16 ŞEYMA VARDAR
17 BURAK KURTULMUŞ
18 GÜL TUNCER
19 NERGİZ MİHYAPANOĞLU
20 SERCAN İBRAHİMOĞLU
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

3 DS MAX

ASİL  İSİM LİSTESİ

SIRA NO ADI SOYADI
1 ELİF UZUNLAR
2 ÖZGÜR ALTINKAYNAK
3 HAMZA BONUŞOĞLU
4 HAMİT BURÇ
5 BÜŞRA EFE ÇELİKTAŞ
6 BERKAY SER
7 İLYAS İLERİ
8 BAYRAM DENİZ
9 GÖKÇE DÖLKELEŞ
10 MERT YEŞİLYURT
11 MUSTAFA EMRE EROL
12 BURCU KUREM
YUKARIDA ASİL İSİM LİSTESİNDE İSİMLERİ  BULUNAN KİŞİLER            10 EKİM 2015 CUMARTESİ ,SAAT  16:00′ A KADAR AŞAĞIDAKİ İSTENENEN BELGELER İLE BİRLİKTE KESİN KAYIT YAPTIRMAK İÇİN   BUTGEM’E ŞAHSEN GELMELERİ GEREKMEKTEDİR.
KESİN KAYIT İÇİN İSTENEN BELGELER
1-)NÜFUS CÜZDANI FOTOKOPİSİ
2-)DİPLOMA FOTOKOPİSİ
3-)3 ADET FOTOĞRAF

No Responses to “Butgem 1. Dönem Kursiyer Asıl Listeleri”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>