CardFinans Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Herkesin bir ya da daha fazla kredi kartı ihtiyacı bulunmakta ve her geçen gün kişiler kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Sizlere burada  Türkiye’ nin en çok müşteri potansiyeline sahip bankalarından biri olan, Finans Bankasının CardFinans Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

CardFinans Başvuru

CardFinans Başvuru Sorgulama yapacağınız kredi kartının hediye para seçeneklerini kullanarak anlaşmalı iş yerlerinden bedava alış veriş yaparak kartınızı kullanabilirsiniz. Daha bir çok özelliği bulunan CardFinans serisi kartlarının bir uygulama özelliği de “harcama öteleme” özelliğidir. Bu özellik sayesinde yaptığınız harcama tutarı 100-3000 TL arasında ise ödemenizi bir ay sonraya itebiliyorsunuz. Eğer yaptığınız alış verişte mağaza kartınıza taksitlendirme yapamıyorsa bunun içinde üzülmeyin vereceğiniz talimat sayesinde bankanız harcamanızı taksitlendirebilecektir.

CardFinans Başvuru Sorgulama nasıl yapılır?

Finans Bankasının kredi kartı serisinden bir tane edinmek ve alış verişlerinizi daha keyifli hale getirmek istiyorsanız hemen başvuru yapmanız gerekecek. Online ve hızlı başvuru yapmanız için sizinle aşağıda paylaştığımız resme tıklamanız ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapmanız yeterli.

CardFinans Başvuru Sorgulama

Yukarıda tıkladığınız resimle yönlendirildiğiniz sayfadan; cep telefonu numaranızı, Tc Kimlik No ve en alttaki güvenlik kodunu girerek hemen başvur butonuna tıklayınız. Bankanız bunun için size olumlu ya da olumsuz dönüş yapacaktır.

CardFinans Başvuru Sorgulama için izleyebileceğiniz klasik yol ise; bir Finansbank şubesine giderek, görevlinin vereceği formu eksiksiz doldurup, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdan fotokopinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra 10 günlük bir zaman içerisinde Finansbank tarafından aranarak başvurunuz teyit edilecektir.

Cardfinans

Başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenmek için; aşağıdaki linkten sayfayı açarak; ad, soyad, TC. Kimlik No, Cep telefonu numaranız ve güvenlik kodunu girerek başvurularımı listele butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmeniz için BURAYA TIKLAYINIZ.

No Responses to “CardFinans Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>