Denizbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama

Denizbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama kapsamında hayatınızda ki fırsatları kaçırmadan eğitiminizi, ister kurs, dershane isterseniz, üniversite ya da okul olsun her kategori dahil olarak tamamlayabilirsiniz.

24 aya kadar vade seçenekleri tanıyan Denizbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama sayesinde eğitim hayallerinizi ertelememiş ve geleceğe emin adımlarla ilerlemiş olursunuz. Taksitli, Kredili Mevduat Hesabı ya da vade seçenekli olarak kullanabileceğiniz Eğitim Kredisi, süreklilik arz eden bir işi  ya da geliri olduğu taktirde öğrenciye aksi halde öğrenci velilerine kullandırılan bir kredi türüdür. Krediyi çeken kişiye vade süresince hayat sigortası yapılacaktır. Ve Kredi çekilmesi için bir maddi ya da şahsi teminat gösterilmesi zorunludur.

Denizbank Eğitim Kredisi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı (TL) Vade (ay) Aylık Faiz Oranı (%) Aylık Taksit Tutarı (TL) Kredi Tahsis Ücreti (TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
10.000 TL 0-12 1.14% 909.28 TL 50 TL 85.92 TL 1.51% 18.08%
10.000 TL 13-24 1.19% 495.08 TL 50 TL 116.12 TL 1.53% 18.34%
10.000 TL 25-36 1.22% 359.36 TL 50 TL 151.04 TL 1.56% 18.67%

Denizbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekli evraklar; başvuru yapacak kişi kimliği, ehliyeti ya da pasaportu ile başvuruda bulunabilir. Bankanın size vereceği başvuru formunun doldurması gerekmektedir. Kişinin işini ve gelir durumunu belgeleyip, bankaya sunması gerekmektedir. Eğitime ilişkin belgeler, öğrenci belgesi, kimliği v.b. ve faturalar. Kişinin kendisine en yakın Denizbank şubesine başvuracağından, şube tarafından talep edilebilecek diğer belgelerde eklenerek başvuru işlemi gerçekleştirilecektir.

Denizbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama

Vadenizi seçip kredinizi çektikten sonra, talimat vermeniz üzerine ayda bir ya da üç ayda bir ödeme yapma şansına sahip olursunuz. Denizbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama konusunda örnek olarak 10. 000 TL çekeceğiniz kredinizi 24 ay vadeli olarak geri ödemek isterseniz, uygulanacak faiz oranı % 1,19 olacaktır. Farklı miktarlarda almak istediğiniz kredilerinizi kendiniz hesaplayabilmek için sayfamızın altındaki linki tıklayarak yönlendirileceğiniz Denizbank sitesinden ihtiyaç kredisi kısmını seçerek kolayca hesaplayabilirsiniz.

Denizbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama için BURAYI TIKLAYIN

No Responses to “Denizbank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>