Denizbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama

Herkes kendi evinde oturmak, kendi evine sahip olmak ister. Sürekli kira ödeyerek hiçbir şey kazanamamak hem zamanınızın, hem de paranızın heba olmasından başka bir şey değildir. Bunun için Konut Kredisi çekmeyi düşünerek, kira gibi ödeyip sonucunda kendi evinize sahip olmak çok daha mantıklıdır. Artık Mortgage Başvuru Sorgulama işlemleri sayesinde istediğiniz an kredi başvurunuzu yapabilir ve bir ev sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz.  Sizlere Denizbank ın Denizbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarını, süreci ve bunun için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız. Aklınıza takılan her konuda aydınlatıcı cevaplar bulabileceğiniz yazımızı, Mortgage Başvuru Sorgulama konusunda bilgi sahibi olmanız için hazırladık.

DenizBank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama

Kredi alma süreci en zor geçen ve her bankanın prosedürlerine göre değişiklik gösterebilen bir süreçtir. Denizbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında ev sahibi olmanızı sağlayacak seçenekleri ayrıntısıyla bilmeli ve adımlarınızı buna göre atmalısınız. Faiz oranlarını, kredi masraflarını dert edip kafanıza takmayarak değerlendirebileceğiniz uygun seçenekler Denizbank da sizleri bekliyor. Dilerseniz sabit taksit seçeneğini seçerek, kredi oranınızı eşit taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz. Denizbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında sizlere sunduğu en fazla 25 yıla kadar vade seçeneği hakkınızı kullanabilirsiniz. Ve konutun değerinin en fazla % 75’ i kadar kredi kullanabilirsiniz.

Konut Kredisi Maliyet Tablosu
Kredi Tutarı Vade Faiz Oranı (Aylık) Kredi Tahsis Ücreti* Diğer
Ücretler**
Toplam
Ücret
Aylık Toplam Maliyet Oranı*** Yıllık Toplam Maliyet Oranı***
100.000 TL 120 Ay 1,09% %0,5 756 TL 1.255,76TL 1,12% 13,40%

Denizbank Konut Kredisi Başvurusu

Denizbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekli belgeler şunlardır; Banka başvuru formu, kimlik fotokopisi ya da noterden tasdikli sureti, son 3 ay içinde kişinin kendi adına düzenlenmiş elektrik, su , doğalgaz ya da sabit telefon faturası, geliri belgelemek amacıyla maaş bordrosu müdürden imzalı ve buna ek olarakta imzalayan kişinin imza sirkülerisi, serbest çaşılanlar için vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, gelir tablosu, cari yılın hesap özeti, varsa diğer tapu fotokopileri, kira kontratları, araç ruhsatları fotokopileri, banka hesap cüzdanları, alınacak evin tapu aslı üstünden fotokopisi. Hepsinin dışında Mortgage Başvuru Sorgulama için yapılacak inceleme sonrasında banka ek belge talebinde bulunabilir.

Denizbank Mortgage Başvuru Sorgulama

Konut Kredinizin  sonuçlanması 1 iş günü içinde tamamlanmaktadır. Sonucunuz eğer olumlu ise; satın almak isteyeceğiniz konuta Denizbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamasında ekpertiz göndererek konutun krediye uygunluğunu ve değerini karar aşamasında hazırlayarak 4-5 gün içerisinde bankaya sunar. İstisnai durumlar dışında Denizbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama esnasında kefil istememektedir.

Dönemsel olarak çeşitli kampanyalar yapılmakta ve durumunuza uyacak şekilde dilerseniz bu kampanyalardan da yararlanabilmektesiniz. Mesela; Kamu çalışanlarına, emeklilere ve bunun yanında bir çok iş kolu çalışanlarına özel konut kredisi kampanyaları ve herkesin maddi durumuna göre farklı ödeme seçenekleri mevcuttur.

Denizbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama işleminizi Online olarak yapabilmek için aşağıdaki buraya tıklayınız yazısına tıklayarak açılacak Denizbank ın sayfasında TC. Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu yazarak devam butonuna tıklayıp, ön başvurunuzu yapabilirsiniz. Banka size bir kod numarası yollayacak başvurunuzda bu kod sorulacak bu yüzden yanınızda bulunması gereklidir.

Mortgage Başvuru Sorgulama işleminizi Online olarak Yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

 

No Responses to “Denizbank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>