Diyanet 2015 Sınav Takvimi Başvuru Sorgulama | Diyanet İşleri Başkanlığı

Diyanet İşleri Başkanlığı geçtiğimiz günlerde Diyanet 2015 Sınav Takvimi Başvuru Sorgulama listelerini yayınladı. Bu listedeki sınavlar yapılması muhtemel olan sınavlardır. Sınavların hangilerinin kesin olacağı, tarihleri, başvuru şartları ve sonuçlarını daha sonra kesin açıklama yapıldığında ayrı ayrı olarak açıklamalarıyla beraber sayfamızda yayınlayacağız.

Diyanet 2015 Sınav Takvimi Başvuru Sorgulama

Diyanet 2015 Sınav Takvimi Başvuru Sorgulama listelerine istenirse ya da gerek görülürse sınav eklenebileceği gibi eksiltmeler de Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yapılacaktır. Listedeki düzenlenmesi muhtemel sınavlar 2015 in Ocak ayından itibaren başlayıp, Eylül ayına kadar devam edecektir. Diyanet 2015 Sınav Takvimi Başvuru Sorgulama sınav konularıyla ilgili birimler değişiklik göstermektedir. İlgili birimler; genel sınavlar için İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü, Eğitim Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Yurt dışına gönderilecek sözleşmeli din görevlileri için sınavlarda ilgili birim Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü, Hac organizasyonlarında görevlendirilecek personel için Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü şeklinde bölümlere göre görevlendirilmeler Diyanet İşleri Başkanlığı kapsamında söz konusudur.

Şimdi aşağıda sizlerle paylaştığımız Diyanet 2015 Sınav Takvimi Başvuru Sorgulama ulaşbilmek için buraya tıklayınız yazısına tıklayabilirsiniz. Açılacak bağlantıdan yapılması muhtemel Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen tüm sınavlara ulaşmış olacaksınız.

Diyanet 2015 Sınav Takvimi Başvuru Sorgulama ve takvime ulaşabilmek için BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “Diyanet 2015 Sınav Takvimi Başvuru Sorgulama | Diyanet İşleri Başkanlığı”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>