E-Devlet Trafik Poliçe Sorgulama | Trafik Poliçe

E- Devlet uygulaması artık tek bir şifreyle, kamu ile ilgili bütün işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak tanımaktadır.  E-Devlet Trafik Poliçe Sorgulama işleminizi de sadece internet üzerinden kolayca halledebilirsiniz. Ulaşabileceğiniz çeşitli bilgilere örnek vermek gerekirse; araç bilgileriniz, araç poliçe numaranız, eski poliçelere ait bilgileriniz ve araç poliçe tarihinin ne zamana kadar geçerli olduğu bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi E-Devlet Trafik Poliçe Sorgulama da bir çok bilgi elinizin hemen altında olacaktır.

Trafik Poliçe

Trafik Poliçe işlemlerini ve gerek diğer e-devlet işlemlerinizi internet üzerinden yapabilmeniz için e-devlet şifreniz olması gerekmektedir. E-Devlet Trafik Poliçe Sorgulama işlemi içinde e-devlet şifreniz ile sisteme giriş yapacaksınız. E-devlet şifresi olmayan vatadaşlarımız ptt şubelerine giderek 2 TL karşılığında kimlikleri ile başvurarak edinebilirler.

Trafik Poliçe Sorgulama

E-devlet şifrenizi edinin ilk girişinizde hemen kendi kullancağınız ve unutmayacağınız şifre ile değiştirin, çünkü şifreyi kaybettiğinizde yeniden alma ücreti daha pahalı olacaktır.  Şifrenizi aldıktan sonra E-devlet Trafik Poliçe Sorgulama işleminizi yapabilmek için, sayfamızın en alt kısmında vermiş olduğumuz linke tıklayıp, sayfayı açarak işleminize devam edebilirsiniz. Açılan sayfada öncelikle TC. Kimlik Numaranızı girin, sonrasında ise almış olduğunuz e-devlet şifenizi girerek Trafik Poliçe işlemleriniz için sisteme giriş yap butonuna tıklayınız. Bu işlemleri tamamladıktan sonra açılacak sayfa üzerinden, E-Devlet Trafik Poliçe Sorgulama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Sorgulama işlemlerinin bir iyi yanı da eğer bilgileriniz sisteme yanlış işlenmiş ya da hata oluşmuşsa hemen itiraz, düzeltme talep ederek doğru verileri sisteme işletebilirsiniz.

E-Devlet Trafik Poliçe Sorgulama işlemi için BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “E-Devlet Trafik Poliçe Sorgulama | Trafik Poliçe”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>