Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Ege Üniversitesi bünyesine çeşitli bölümlerden mezun kpss sınavı puanı olan personel alımı yapacağını duyurdu. Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için aşağıdaki açıklamalara göz atabilir ve kayıt için gereken şartları barındıran ek dökümanı inceleyebilirsiniz.

Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için alım yapılacak 21 adet hemşire döner sermaye bütçeli alınacak olup, 4 yıllık Sağlık Yüksek Okullarının Hemşirelik Bölümünden ya da Hemşirelik Fakültesi mezunu olması aranacak. Özel bütçe kapsamında da 6 adet hemşire alımı yapılacak olup, Sağlık Bakanlığı onaylı yoğun bakım hemşiresi sertifikası olması gözetilecek.

Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama

Alınacak personellerin 2014 yılı KPSS B Grubu KPSS P3 puan türünden belgesi olması Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için göz önünde bulundurulacaktır. Alım yapılacak personel hakkında daha ayrıntılı açıklamaya aşağıdaki linkten ulaşıp ek dosyayı bilgisayarınızı indirebilirsiniz.

Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için istenilen belgeler şu şekildedir; Üniversitenin internet sayfasından elde edilecek başvuru formu, öğrenim belgesi ve öz geçmiş, 2 adet fotoğraf ile Kpss Sınav Sonuç Belgesi Örneği, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik belgesi ve Mesleki Tecrübeyi gösteren belge.

Başvurlar için ayrtınılı bilgiye ve başvuru şartlarına ulaşmak adına sayfanın altındaki linki ziyaret edebilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi; 27 Ağustos 2015

Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama da Belgeyi İndirmek için

BURAYA TIKLAYIN

No Responses to “Ege Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>