Emeklilik Yaşı Hesaplama | Başvuru Sorgulama

Bu makalemizde Başvuru Sorgulama sitesi olarak sizlere daha kolay olarak internetten Emeklilik Yaşı Hesaplama hakkında izlenecek yollar konusunda bilgi vereceğiz.

Emeklilik Yaşı Hesaplama işlemini yapmak için öncelikle sayfanın alt tarafında sizinle paylaşılmış buraya tıklayınız yazan yere tıklayarak yönlendirilen sayfadan gerekli alanları doldurarak ve kendi kişisel bilgilerinizi de yazıp işaretleyerek Emeklilik Yaşı Hesaplama yapabilirsiniz.

Emeklilik Yaşı

Doğru olduğunu teyit ettiğiniz bilgilerinizi prim ödeme gün sayınızı, cinsiyetinizi, doğum tarihinizi, hizmete başlama tarihinizi diğer bilgilerinizle beraber doldurunuz. Emeklilik Yaşı Hesaplama işlemine başlamak için bu bilgileri yazdıktan sonra en alttaki gönder butonuna tıklayarak Başvuru Sorgulama işleminizi yapmış ve Emeklilik Yaşı Hesaplama talebinde bulunmuş olursunuz.

Emeklilik Yaşı Hesaplama copy

Gerekli bilgileri girip gönder butonuna basacağınız ve yaş sorgulama yapacağınız Sosyal Güvenlik Kurumu nun sayfası aşağıdadır.

SSK lılar için Emeklilik Yaşı Hesaplama konusunda BURAYA TIKLAYINIZ

Emekliği Sandığı çalışanları için hesaplama yapmanız söz konusu ise; alt kısımdaki linke tıklayıp aktarıldığınız sayfadan yine karşınıza çıkan bilgileri doldurunuz. Bir hizmetten ayrılıp tekrar hizmete başka yerde başladıysanız ekle butonuna basarak başlangıç ve bitiş tarihlerini giriniz. ,

Emekliği sandığı çalışanları için Emeklilik Yaşı Hesaplama konusunda BURAYA TIKLAYINIZ

Bağ-Kur dan emekli olmak için aşağıdaki linke tıklayarak açılacak sayfadan doğum tarihinizi, cinsiyetinizi, emeklilik türünüzü ve özel durum verileriniz var ise onları yazın. Maluliyetiniz bulunmakta ise, belirtip maluliyet derecenizi, bakıma muhtaç malul bir çocuğunuz bulunuyorsa onun hakkındaki bilgileri ve en son olarakta sadece yurtdışı borçlanması sonucu emekli olmak istiyorsanız yandaki kısmı tıklayıp işaretleyin. Tüm bilgilerin doğruluğundan emin olduktan sonra tamam butonuna tıklayabilirsiniz.

Bağ-Kur çalışanları için Emeklilik Yaşı Hesapla konusunda BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “Emeklilik Yaşı Hesaplama | Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>