Fibabanka Kampanyaları Başvuru Sorgulama| Bonus Card Petrol Ofisi Kampanyası

Siz müşterilerinin yararlanacağı, somut ya da hayatınıza renk katacak türden soyut kampanyalara süresi dahilinde katıldığınızda bu güzel fırsatlardan yararlanıp, kazançlı çıkabilirsiniz. Benzin alış verişleriniz için yapılan farklı kampanyalar sizlere benzinizi daha ekonomk fiyatlara alabilme fırsatları da sunuyor. Fibabanka Kampanyaları Başvuru Sorgulama kapsamında Bonus Card sahibi herkesin faydalanabileceği ve karşılığında 25 TL Bonus kazandıran; Bonus Card Petrol Ofisi Kampanyası şartlarını açıklayacağız.

Fibabanka Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Ayrı ayrı günlerde yapacağınız ve tek seferde en az 100 TL lik Petrol Ofislerinden benzin alacağınız, toplamda ise 4 alış veriş yapmış olmanız gereken bir kampanya. Fibabanka Kampanyaları Başvuru Sorgulama arasında çoğu müşterinin fazlasıyla yararlandığı benzin kampanyalarından biri, bu Bonus Card Petrol Ofisi Kampanyası olmaktadır.

Kampanya 15 Kasım itibariyle başlamış olup yılın son günü 31 Aralık 2014 e kadar devam edecektir. Fibabanka Kampanyaları Başvuru Sorgulama kapsamında katılım sağladığınızda bu kampanyadan kazandığınız bonuslarınız; 8-18 Ocak 2015 tarihlerinde kullanılabilecektir.

Bonus Card Petrol Ofisi Kampanyası

Bonus Card Petrol Ofisi Kampanyası Katılım Yolları Nelerdir?

Fibabanka Bonus Card sahipleri kampanyaya katılmak için kısa mesaj göndermek zorunda değillerdir. Ödeme yapılırken kredi kartınızı kesinlikle Garanti Bankası posunda kullandıklarından emin olun. Ödegeç olarak yapılan işlemler kampanya dihilinde olmamaktadır. Fibabanka Kampanyaları Başvuru Sorgulama kapsamındaki bu kampanyaya katılıp 25 TL bonusunuz ile daha uzun yolculuklarla yapmanın keyfine varabilirsiniz.

No Responses to “Fibabanka Kampanyaları Başvuru Sorgulama| Bonus Card Petrol Ofisi Kampanyası”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>