Fibabanka Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama

Gönlünüzdeki ve hayalinizdeki eve çok uygun koşullarla sahip olmak artık gerçeğe dönüşüyor. Maddi durumunuza uygun ödeme seçenekleri ve sunulan uygun koşullar Konut Kredisi alacak kişilerin yüzünü güldürüyor. Kira ödemek yerine kendi evinize sahip olabiliyorsunuz. Sizlere Fibabanka nın Fibabanka Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarını, süreci ve bunun için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız. Aklınıza takılan her konuda aydınlatıcı cevaplar bulabileceğiniz yazımızı, Mortgage Başvuru Sorgulama konusunda bilgi sahibi olmanız için hazırladık.

Fibabanka Mortgage Başvuru Sorgulama

Almak istediğiniz konutun tamamı bitmiş ise en az 5000 TL kullanabilme koşulu ile kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi alma süreci en zor geçen ve her bankanın prosedürlerine göre değişiklik gösterebilen bir süreçtir. Fibabanka Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında ev sahibi olmanızı sağlayacak seçenekleri ayrıntısıyla bilmeli ve adımlarınızı buna göre atmalısınız. Faiz oranlarını, kredi masraflarını dert edip kafanıza takmayarak değerlendirebileceğiniz uygun seçenekler Fibabanka da sizleri bekliyor. Dilerseniz sabit taksit seçeneğini seçerek, kredi oranınızı eşit taksitlere bölerek ödeyebilirsiniz. Fibabanka Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamalarında sizlere sunduğu en fazla 120 aya kadar vade seçeneği hakkınızı kullanabilirsiniz. Ve konutun değerinin en fazla % 75’ i kadar kredi kullanabilirsiniz. Kefilsiz kredi kullanabilme fırsatınız dışında ayrıca, erken ödeme, ara ödeme veya otomatik ödeme seçenekleriyle de sizlere kolaylık sunmaya devam ediyor.

Fibabanka ank Konut Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekli belgeler şunlardır; Banka başvuru formu, kimlik fotokopisi ya da noterden tasdikli sureti, son 3 ay içinde kişinin kendi adına düzenlenmiş elektrik, su , doğalgaz ya da sabit telefon faturası, geliri belgelemek amacıyla maaş bordrosu müdürden imzalı ve buna ek olarakta imzalayan kişinin imza sirkülerisi, serbest çalışanlar için vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, gelir tablosu, cari yılın hesap özeti, varsa diğer tapu fotokopileri, kira kontratları, araç ruhsatları fotokopileri, banka hesap cüzdanları, alınacak evin tapu aslı üstünden fotokopisi. Hepsinin dışında Mortgage Başvuru Sorgulama için yapılacak inceleme sonrasında banka ek belge talebinde bulunabilir.

Fibabanka Konut Kredisi Başvuru Sorgulama

Konut Kredinizin  sonuçlanması 1 iş günü içinde tamamlanmaktadır. Sonucunuz eğer olumlu ise; satın almak isteyeceğiniz konuta Fibabanka Konut Kredisi Başvuru Sorgulama aşamasında ekpertiz göndererek konutun krediye uygunluğunu ve değerini karar aşamasında hazırlayarak 4-5 gün içerisinde bankaya sunar. İstisnai durumlar dışında Fibabanka Konut Kredisi Başvuru Sorgulama esnasında kefil istememektedir.

Dönemsel olarak çeşitli kampanyalar yapılmakta ve durumunuza uyacak şekilde dilerseniz bu kampanyalardan da yararlanabilmektesiniz. Mesela; Kamu çalışanlarına, emeklilere ve bunun yanında bir çok iş kolu çalışanlarına özel konut kredisi kampanyaları ve herkesin maddi durumuna göre farklı ödeme seçenekleri mevcuttur.

Fibabanka Konut Kredisi Başvuru Sorgulama işleminizi istenilen evraklarla birlikte en yakın Fibabanka şubesine gelerek tamamlayabilirsiniz

No Responses to “Fibabanka Konut Kredisi Başvuru Sorgulama | Mortgage Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>