Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama | Yeniyıl Kredisi Başvuru Sorgulama

Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama kampanyası; Finansbank ın siz müşterilerine yeni yıla gireceğimiz şu günlerde nakit desteği olması amacıyla oluşturduğu bir kampanyadır. Faiz oranı olarak da sadece % 0,99 ve taksit ödemelerinize de 3 ay sonra başlayarak, Yılbaşını sevdiklerinizle dilediğiniz gibi geçirebilirsiniz. Sizinle paylaşacağımız Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Yapıkredi nin Yapıkredi Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama

Seçeneğin bu kadar fazla olduğu ve yeni yılın yaklaştığı anlarda herkes kendi maddi durumuna ve ihtiyacına en uygun olacak banka ile çalışmak ve zorlanmamak ister. Avantajlı olarak Yeniyıl Kredisi Başvuru Sorgulama kapsamında Yeniyıl kredilerinden faydalanmak için Finansbank ı tercih edebilirsiniz. 9 Ocak 2015 tarihine dek yeniyıl kredinize başvuruda bulunabilirsiniz. Bankalara borç, ödenek konusunda düzenli ödeme yapanların belirli bir kredi notu oluşmaktadır. Kredi notunuzu daima yüksek tutun. Kredi maliyet tablosunu aşağıda sizlerle paylaşmaktayız.

 

Kredi Tutarı Taksit Tutarı(Aylık) Kredi Faiz Oranı(Aylık) Kredi Vadesi Kredi Tahsis Ücreti(BSMV Dahil) Sigorta Primi* Aylık Toplam Maliyet ** Yıllık Toplam Maliyet **
3.000 TL 270 TL %0,99 12 Ay 15,75 TL 32 TL %1,44 %17,28

 

Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama için istenilen belgeleri sizlerle paylaşacağız. Bu belgeler; TC Kimlik numaranızın yazılı olduğu nüfus cüzdanı, ehliyetiniz ya da pasaportunuz seçeneklerinden biri ile başvurmanız yeterlidir. Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama için gelir düzeyinizi belgelemenizi isteyecektir. Devlet Dairelerinde çalışan Kamu çalışanları için Bordrolarını götürmeleri yeterlidir. Özel sektörde çalışanlar için, bordroları, kişnin üzerinde haciz bulunmadığınız belirtecek bir belge, şirketin imzası ve imza sirkülerisi ile sgk hizmet dökümü belgesi ile başvurmaları gerekmektedir. Faiz gelirlerini gösterebilmeleri için banka hesap cüzdanı ile eğer üzerine konut varsa bunu tapusu ile kira kontratının fotokopisini de eklemeleri yararlarına olacaktır. Yeniyıl Kredisi Başvuru Sorgulama yapan kişiler eğer maaşlarını Finansbank üzerinden alıyor iseler gelir belgesi evrakları getirmesine gerek kalmayacaktır.

Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama aşamaları konusunda daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz; 0850 222 0 900 nolu telefonu arayabilirsiniz. En yakın Finansbank şubesine giderek başvuruda bulunabileceğiniz gibi aşağıda buraya tıklayınız yazan yere tıklayarak açılacak bankanın sayfasından da ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz ön başvuru için de cep telefonunuzdan kısa mesaj yolunu kullanarak TC Kimlik numaranızı 5030 a sms olarak gönderip başvuruda bulunabilirsiniz.

Finansbank Yeniyıl Kredisi Başvuru Sorgulama ve Başvuru Yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “Finansbank Yılbaşı Kredisi Başvuru Sorgulama | Yeniyıl Kredisi Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>