Garanti American Express Card Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Artık günümüzde herkesin bir ya da daha fazla kredi kartı ihtiyacı bulunmakta ve her geçen gün kişiler kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Sizlere burada  Türkiye’ nin en çok müşteri potansiyeline sahip bankalarından biri olan, Garanti Bankasının Garanti American Express Card Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

Garanti American Express Card Başvuru Sorgulama

American Express Dünya’ nın en üst seviyede bir prestije sahip olarak kabul edilen kartlarından biri. Genelde iş görüşmeleri için aktif olarak Dünya’ nın çoğu ülkesine giden iş adamlarının tercih ettiği üstün bir kredi kartı. Garanti American Express Card Başvuru Sorgulama aşamalarından önce, bu kartın özelliklerinden bahsedelim. Dünyanın her yerinde yapacağınız restoran ve otel harcamalarınıza ekstre üzerinde özel indirimler sunuyor. Otel konaklamaları için %3 indirim kazanırken, restoranlar için %5 indirim kazanırsınız. Bunun dışında ayrıca özel indirimler ve hediyeler kazanma şansınızda olur. American Express ile alış veriş harcamalarınız yanı sıra her 1 TL lik harcamanız karşılığında 1 TL Membership Rewards Puanı kazanırsınız. Yurtdışı indirimlerinize üst oda ve araç kiralama fırsatları da dahildir. Kredi Kartı Başvuru Sorgulama esnasında ayrıca alış verişlerinizde özel taksit seçenekleri ve dönemsel kampanyalardan yararlanma şansınızda mevcuttur. Biriken puanlarınızla hediye kataloğunun istediğiniz ürün kategorisinden, istediğiniz ürünü seçebilir, dilerseniz puanlarınızı konaklamanız için de harcayabilirsiniz.

Garanti American Express Başvuru Sorgulama

Garanti American Express Card Başvru Sorgulama Nasıl Yapılır?

American Express kartı ülkemizde sadece Garanti Bankası ile anlaşmalıdır ve bu banka tarafından verilebilmektedir. Bu kredi kartının 3 türü bulunmaktadır. Normal American Expres, American Expres Gold ve American Expres Platinum seçenekleri bulunan bir kart türüdür. American Express için Kredi Kartı Başvuru Sorgulama ve başvuru yapmayı düşünüyorsanız, önce iyi bir gelir seviyeniz olması gerektiğini belirtelim. Banka çok fazla inceleyecektir. Çünkü Dünya’ da American Express kartı ile ev, araba alınabildiği hatta bazı zamanlarda sınırsız limit verildiği de görülmüştür. Belirli bir limitle dahi verilse de yinede çok inceleyeceklerdir.

Garanti American Express Card Başvurusu

Garanti American Express Card Başvuru Sorgulama ve başvuru için sayfamızın en altında bulunan buraya tıklayınız yazısına tıklayarak açılacak sayfada gerekli tüm bilgileri eksiksiz doldurup başvurmayı istediğiniz American Express kart türünü de seçip, gönder butonuna basarsanız başvuruda bulunmuş olursunuz. Garanti Bankası bilgilerinizi inceleyip duruma göre size geri dönüş yapacaktır.

Garanti American Express Card Başvuru Sorgulama ve başvuru için BURAYI TIKLAYINIZ 

No Responses to “Garanti American Express Card Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>