Garanti Bankası Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama

Garanti Bankası Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama kapsamında hayatınızda ki fırsatları kaçırmadan eğitiminizi, ister kurs, dershane isterseniz, üniversite ya da okul olsun her kategori dahil olarak tamamlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun özellikle özel okulda eğitim görmesini istiyorsanız ve maliyetlerinin fazla geleceğini düşünüyorsanız, 100.000 TL ye kadar ve 36 ay vade seçenekleri ile Garanti Bankası Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama sayesinde eğitim hayallerinizi ertelememiş ve geleceğe emin adımlarla ilerlemiş olursunuz. Taksitli, Kredili Mevduat Hesabı ya da vade seçenekli olarak kullanabileceğiniz Eğitim Kredisi, süreklilik arz eden bir işi  ya da geliri olduğu taktirde öğrenciye aksi halde öğrenci velilerine kullandırılan bir kredi türüdür. Krediyi çeken kişiye vade süresince hayat sigortası yapılacaktır. Ve Kredi çekilmesi için bir maddi ya da şahsi teminat gösterilmesi zorunludur.

Garanti Bankası Eğitim Kredisi Maliyet Tablosu

 

Kredi Tutarı (TL) Faiz Oranı (%) Vade (ay) Taksit (TL) Tahsis Ücreti (TL) Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
3.000 0,95 9 352,62 15 60 1.56 18.68
10.000 1,31 36 365,87 50 150 1,66 19.96
30.000 1,29 36 1093,26 150 450 1,64 19,67

 

Garanti Bankası Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekli evraklar; başvuru yapacak kişi kimliği, ehliyeti ya da pasaportu ile başvuruda bulunabilir. Bankanın size vereceği başvuru formunun doldurması gerekmektedir. Kişinin işini ve gelir durumunu belgeleyip, bankaya sunması gerekmektedir. Eğitime ilişkin belgeler, öğrenci belgesi, kimliği v.b. ve faturalar. Kişinin kendisine en yakın Garanti Bankası şubesine başvuracağından, şube tarafından talep edilebilecek diğer belgelerde eklenerek başvuru işlemi gerçekleştirilecektir.

Garanti Bankası Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama

Vadenizi seçip kredinizi çektikten sonra, talimat vermeniz üzerine ayda bir ya da üç ayda bir ödeme yapma şansına sahip olursunuz. Garanti Bankası Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama kapsamında çocuğunuz indirimli faiz fırsatlarıyla iyi bir eğitim alabilir. Sayfamızın altındaki burayı tıklayın yazısına tıklayarak açılacak Garanti Bankası sayfasından kredi başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilir ve çocuğunuzun geleceği için büyük bir adım atmış olursunuz.

Garanti Bankası Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama için BURAYI TIKLAYIN

No Responses to “Garanti Bankası Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>