Garanti Bankası Ekstre Borcu Sorgulama | Garanti Bankası Başvuru Sorgulama

Garanti Bankası Ekstre Borcu Sorgulama işlemi sayesinde bankaya olan borç durumunuzu anında öğrenebilecek ve harcamalarınızı daha dikkatli yapabileceksiniz. Garanti Bankası Başvuru Sorgulama konularında her daim bilgilendirici yazılar yazmaya devam ediyoruz.

Cep telefonunuzdan anında kısa mesaj servisini kullanarak borç bilgilerini sorgulayabilirsiniz. Garanti Bankası Ekstre Borcu Sorgulama yaparken sorgulayabileceğiniz bilgiler şunlardır; extres borç bilginizi öğrenevilirsiniz, yapabileceğiniz minimum ödeme tutarını, bunlar için son ödeme tarihlerini ve kalan borcunuzun ne kadar olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Garanti Bankası Başvuru Sorgulama sayesinde tüm ayrıntılar cebinize gelecektir.

Garanti Bankası Ekstre Borç Sorgulama

Bunlara ulaşabilmek için yapmanız gereken işlemler şöyledir; kısa mesaj gönderilecek cep telefonu kesinlikle borcunu sorgulayacak kişinin ad ve soyadına kayıtlı olmalıdır. Garanti Bankası Ekstre Borcu Sorgulama için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne, –ekstre– yazıp, boşluk bırakarak kredi kartınızın son 4 rakamını yazın 3340 a gönderin. Kendi adınıza kayıtlı olmayan numaralara, bilgi gönderimi yapılmamaktadır. Garanti Bankası Başvuru Sorgulama konusunda cep telefonu numaranızı güncellemek isterseniz, Garanti Şube ve Paramatiklerden dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.

Garanti Bankası Ekstre Borcu Sorgulama konusunda kredi kartlarınız için; mevcut durumdaki kullanılabilir limit, ne kadar bonusunuzun biriktiği, dönem içi harcamalarınız ve gelecek ekstre kesim tarihi hakkında bilgi almak için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne –bilgi– yazıp, boşluk bırakıp kartınızın son 4 rakamını da ekleyerek 3340 a kısa mesaj olarak yollayın istediğiniz bilgiler cebinize gelsin. Anında bilgi servisleri Garanti Bankası Başvuru Sorgulama konusunda sizlere hep yardımcı olacaktır.

No Responses to “Garanti Bankası Ekstre Borcu Sorgulama | Garanti Bankası Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>