Garanti Bankası Kampanyaları Başvuru Sorgulama | Doğalgaz Otomatik Ödeme

Garanti Bankası Kampanyaları Başvuru Sorgulama kapsamında yeni bir kampanya olan ve size talimat verdiğiniz taktirde fırsatlar sunan Doğalgaz Otomatik Ödeme kampanyası ile Bonus Card ile Doğalgaz faturalarınıza 3 taksit yapabilme fırsatına sahip olabiliyorsunuz.

Garanti Bankası Kampanyaları Başvuru Sorgulama kapsamında bu kampanya ile de farutalarınızı taksitlendirerek bütçenize katkı sağlamaya çalışıyor. Isınma kışa girdiğimiz günlerde en gerekli ihtiyaçlardan biridir. Ancak faturaların ödenmemesi yüzünden sıkıntı yaşamamak adına Doğalgaz Otomatik Ödeme kampanyasından yararlanabilirsiniz.
şljhgbnmç

1 Kasım 2014 te başlamış olan Doğalgaz Otomatik Ödeme kampayası 31 Mart 2015 tarihine kadar devam edecektir. Bu tarihlerde IGDAS veznelerinden yapacağınız ödemelerinizde veya www.igdas.com.tr sitesinden yapacağınız işlemlerinizde kampanyadan yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası Kampanyaları Başvuru Sorgulama için kampanya detaylarından bahsetmek gerekirse; kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler SMS yolu ile katılım yapabilirler. Bunun için, GAZ yazarak 3340 a kısa mesaj göndererek Doğalgaz Otomatik Ödeme talimatı vermiş olursunuz ve faturanız kart ekstrenize 3 taksit halinde yansıtılır.

One Comment on "Garanti Bankası Kampanyaları Başvuru Sorgulama | Doğalgaz Otomatik Ödeme"

commenter

birde o faturalar 3 haneli basamaklara çıkmadan gelebilse ne iyi olacak

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>