Garanti BonusCard Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Artık günümüzde herkesin bir ya da daha fazla kredi kartı ihtiyacı bulunmakta ve her geçen gün kişiler kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Sizlere burada  Türkiye’ nin en çok müşteri potansiyeline sahip bankalarından biri olan, Garanti Bankasının Garanti BonusCard Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

sev_gun 179x30 cp

Garanti Bankası BonusCard Başvuru Sorgulama nasıl yapılır?

Online olarak şubeye gitmeden bir tık ile halletmek isterseniz, bankaların internet şubelerinden kolaylıkla başvuru yapabileceğiniz bir seçenek bulunmakta. Ya da internetim yok telefon ile Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapmak istiyorum derseniz de 444 0 333 nolu cep şubesinden arayarak halledebilirsiniz.

Çok fazla taksit seçeneğine sahip olmak ve alış verişlerinizden para puanlar kazanıp daha sonraki harcamalarınızdan düşebilmek için Garanti BonusCard Başvuru Sorgulama yapmanız gerekmektedir. Bir BonusCard a sahip olmak için bir kaç başvuru yolundan birini tercih etmeniz yeterli olacaktır. Kredi Kartı Başvuru Sorgulama için birçok pratik başvuru yöntemi bulunmaktadır.

Bonus Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Aşağıdaki buraya tıklayınız yazısına tıklayarak, sayfayı açıp formu istenilen bilgilerinizle doldurun ve Garanti Bankası sizi hemen Kredi Kartı Başvurusu için değerlendirmeye alarak sonuç hakkında olumlu ya da olumsuz şekilde dönüş yapacaktır.

İntermet Üzerinden Form Doldurarak Garanti BonusCard Başvuru Sorgulama yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ 

Son olarak Garanti BonusCard Başvuru Sorgulama için izleyebileceğiniz klasik yol ise; bir Garanti şubesine giderek, görevlinin vereceği formu eksiksiz doldurup, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdan fotokopinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra 10 günlük bir zaman içerisinde Garanti tarafından aranarak başvurunuz teyit edilecektir.

BonusCard Başvuru Sorgulama

Başvurduğunuz kart isteğinin onay aşamasına göz atabilmek için aşağıdaki buraya tıklayınız yazısına tıklayıp, sayfayı açarak başvurunuz sonucunda size verilen form numaranızı, telefon numaranızı, doğum tarihinizi ve güvenlik kodunu girerek devam butonuna basıp sorgulama yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmeniz için BURAYA TIKLAYINIZ.

4 Comments on "Garanti BonusCard Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama"

commenter

garanti bankasına kredi kartı basvurusu yaptım kargo beni adreste bulamamış nasıl ulaşabilirim

commenter

bankanın başvurduğunuz şubesini arayarak bu konuda bilgi alabilirsiniz

commenter

Yazı için teşekkürler bende geçen gün online olarak garantiye başvuru yaptım aramalarını bekliyorum

commenter

Admin dediğin gibi şubemi aradım bana kartın şubeye teslim edileceğini bildirdiler teşekkür ederim elinize sağlık

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>