Garanti Miles&Smiles Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama

Artık günümüzde herkesin bir ya da daha fazla kredi kartı ihtiyacı bulunmakta ve her geçen gün kişiler kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Sizlere burada  Türkiye’ nin en çok müşteri potansiyeline sahip bankalarından biri olan, Garanti Bankasının Garanti Miles&Smiles Başvuru Sorgulama aşamaları hakkında bilgiler vereceğiz. Böylelikle daha kolay Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapabilmek ve red cevabıyla karşılaşmamak adına doğru adımları atabileceksiniz.

Garanti Miles&Smiles Başvuru Sorgulama

Kredi Kart Başvuru Sorgulama yapacak müşteriler ile Miles&Smiles Kredi Kartı hakkındaki bilgileri paylaşalım. Bir seyahat planı yapıp, bir yerlere gitmek isterseniz, her anında yanınızda olacak size maddi destek ve bunun yanında bir sürü ayrıcalık sağlayacak bir kart ; Garanti Miles&Smiles Kredi Kartı. Seyahat, havaalanı, yurtdışı alış veriş ve seyahat sigortaları, alış veriş indirimleri ve ayrıcalıkları fırsatlarınız arasında bulunmaktadır. Harcamalarınız karşılığında, mil kazanırsınız;  kendinize ve size eşlik edecek kişiye bedava uçak bileti alabilir, bedava alış veriş için bunları kullanabilirsiniz. Garanti Miles&Smiles Başvuru Sorgulama aşamalarından önce belirtmeliyiz ki; restoran, otel ve anlaşmalı yüzlerce marka harcamalarınızda % 10-15 oranında özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Garanti Miles&Smiles Başvurusu

Garanti Miles&Smiles Başvuru Sorgulama Nasıl Yapılır?

Miles&Smiles; Türk Hava Yollarının tek resmi kartı statüsündedir. Bu kredi kartının ayrıcalıklarla dolu keyifli dünyasına adım atmak ve Kredi Kartı Başvuru Sorgulama yapmak için çeşitli yollar bulunmaktadır. İsterseniz online olarak internet üzerinden ya da telefon ile başvuru yapma şansınız bulunmaktadır. Telefon ile başvuru için; 444 0 333 Alo Garanti hattını arayarak başvuru yapabilirsiniz. Online başvuru için; aşağıda yazan buraya tıklayınız yazısına tıklayarak, açılacak sayfada ad, soyad, telefon, TC Kimlik no bilgilerinizi yazarak kart türünüzü seçip “hemen başvur” butonuna tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Garanti Miles&Smiles Başvuru Sorgulama ve Online Başvuru Yapmak için; BURAYI TIKLAYINIZ

Garanti Miles&Smiles Card

Son olarak bahsetmek gerekirse; Garanti Miles&Smiles Başvuru Sorgulama  aşamaları için; bir Garanti Bankası şubesine giderek, görevlinin vereceği formu eksiksiz doldurup, maaş bordronuzu ve nüfus cüzdan fotokopinizi eklemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra 10 günlük bir zaman içerisinde Garanti Bankası tarafından aranarak başvurunuz teyit edilecektir.

One Comment on "Garanti Miles&Smiles Başvuru Sorgulama | Kredi Kartı Başvuru Sorgulama"

commenter

elinize sağlık bilgiler için teşekürler

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>