Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Gazi Üniversitesi bünyesine çeşitli bölümlerden mezun kpss sınavı puanı olan personel alımı yapacağını duyurdu. Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için aşağıdaki açıklamalara göz atabilir ve kayıt için gereken şartları barındıran ek dökümanı inceleyebilirsiniz.

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için üç adet anestezi bölümü için sağlık teknikeri alımı yapacak. Anestezi teknikerliği önlisans programından mezun olmak ve hastanelerde en az 2 yıl süre ile çalışıp, tecrübe edinmiş olma şartı aranıyor.

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama

Alınacak personellerin 2014 KPSS B Grubu Sınav Sonuç Belgesi olması Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için göz önünde bulundurulacaktır. Alım yapılacak personel hakkında daha ayrıntılı açıklamaya aşağıdaki linkten ulaşıp ek dosyayı bilgisayarınızı indirebilirsiniz.

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama için istenilen belgeler şu şekildedir; Üniversitenin internet sayfasından elde edilecek başvuru formu, öğrenim belgesi ve öz geçmiş, 2 adet fotoğraf ile Kpss Sınav Sonuç Belgesi Örneği, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Erkek adaylar için askerlik belgesi ve Mesleki Tecrübeyi gösteren belge.

Son Başvuru Tarihi; 19 Ağustos 2015

Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sorgulama da Belgeyi İndirmek için

BURAYA TIKLAYIN

No Responses to “Gazi Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>