Gelir Uzman Yardımcılığı Sınav Sonucu Başvuru Sorgulama | Gelir Uzman Yardımcısı

Gelir İdaresi Başkanlığı nın yaptığı açıklamaya göre belirttikleri, 26 farklı ilde açılacak kadrolara toplam 1500 Gelir Uzman Yardımcısı alınacak diye duyurmuş ve sınav başvuru aşamaları hakkında ayrıntılı bilgileri paylaşmıştık. Şimdi ise açıklanmış olan Gelir Uzman Yardımcılığı Sınav Sonucu Başvuru Sorgulama kapsamında sınav sonuçlarınızı öğrenmenizi sağlayacağız.

Gelir Uzman Yardımcısı pozisyonuna ait bu temel bilgileri unutmamanız gerekmektedir. Sınava girecek adaylar tercih esnasında sadece bir şehir tercih edebilecekler, tercih etmek istedikleri şehrin ilçelerini istedikleri öncelik sırasına göre başvuru formlarında belirtecekler ve tercihlerden daha sonra vazgeçilememekte. Sınavdaki puan Kpss A kısmı P35 türü kapsamında olduğundan, adaylar eşit puan almaları durumunda hepsi sınava tabi tutulacak.

Gelir Uzman Yardımcılığı Sınav Sonuçları Başvuru Sorgulama

28 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirilen Gelir Uzman Yardımcısı sınavının sonuçları açıklanmış bulunmaktadır. Sınav sonuçlarını öğrenmek isteyen herkes sayfamızın altında bulunan buraya tıklayınız yazan yere tıklayıp, açılacak sitenin sayfasından başvuru yaptığınız ili tıklayarak, Gelir Uzman Yardımcılığı Sınav Sonucu Başvuru Sorgulama konusunda sınav sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir il tıklandığında Pdf formatta olarak sayfa açılıyor ve tablolar halinde sınavda başarılı olmuş adayların sıra numarası, aday numarası, adı ve soyadı tabloda bulunuyor. İlden ile alınacak taban puan değişiklik göstermekte, örneğim bazı illerde 78 puan ve üzeri adaylar kazanmış olurken diğer bil ilde 82 puan ve üzeri adaylar alınmış olabiliyor.

Gelir Uzman Yardımcılığı Sınav Sonucu Başvuru Sorgulama ve Sonuç Öğrenme için;

BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “Gelir Uzman Yardımcılığı Sınav Sonucu Başvuru Sorgulama | Gelir Uzman Yardımcısı”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>