Gümrük Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Sorgulama | Gümrük Bakanlığı 3 Bin Memur Alacak

Gümrük Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Sorgulama kapsamında 2015 yılında ihracatın daha da gelişip, büyüyeceği düşünüldüğünden dolayı gümrük kapıları geliştirilecek, daha yoğun ve hızlı hizmet verilmesi açısından yeni personel alımları yapılacak. Gümrük Bakanlığı 3 Bin Memur Alacak. Gerekli kanun tasarı yasallaştığı an açıktan atama şekliyle hali hazırda boş bulunan kadrolara 3 bin memur adayı yerleştirilecek.

Gümrük Bakanlığı Personel Alımı

Gümrük Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Sorgulama konusunda tasarı yasallaştığı an alınacak personeller hakkında şart ve Kpss Puanları duyurulacaktır. Ayrıca İran kapısı için de giriş-çıkış olarak şuan bir olan şerit sayısının ikiye çıkartılması adına duble yol yapımına gidilecek. Bu surette burada da personel açığı oluşacaktır. Gümrük Bakanlığı 3 Bin Memur Alacak fakat henüz pozisyonlar ve şehirler malesef belli olmadı. Belirlendiği an en kısa sürede sitemizde yayınlanacaktır.

Gümrük Bakanlığı nın tamamlanan yap, işlet, devret projelerinde muayene peronları arttırılmış olmakla birlikte, teknik altyapının arttırılması, hızlı ve kaliteli bir amaç güdülmesi amacıyla sağlanmıştır. Bunun yanı sıra da yine genişleyen bölgeler için personel açıkları oluşacaktır açıklaması yapıldı.

No Responses to “Gümrük Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Sorgulama | Gümrük Bakanlığı 3 Bin Memur Alacak”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>