Halkbank 2015 Emekli Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama

Halkbank 2015 Emekli Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama emekli müşterilerine, 2015 yılının ilk kredi kampanyalarıyla ihtiyaçlarını karşılamak ve gerçekleştirmek istedikleri hayaller varsa ya da farklı şeyler düşünen herkesin yararlanabileceği pratik bir kampanyadır. Çoğu müşterinin ödemesi gereken bir borcu ya da almak istediği ihtiyaçları bulunan günümüzde kredi çekmek, ihtiyaç kredisi kullanarak istediklerini alabilmek bir sistem haline geldi. Her şey için kredi kullanılabilmesi için bankalar çalışmalar yapıp, hizmet vermektedir. Sizinle paylaşacağımız Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan Halkbank’ ın Halkbank 2015 Emekli Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

Halkbank 2015 Emekli Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama

Halkbank 2015 Emekli Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında bu avantajlı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını kaçırmayın. Emekli müşterilerine özel olarak hazırlanmış bu kredi kampanyası  istenilen her tutar için 36 aya dek vade seçenekleri ile % 1,05 ten başlayan faiz olanakları ile emekli müşterilerine sunuluyor.

Halkbank 2015 Emekli Kredisi Maliyet Tablosu

Gülen Emekli İhtiyaç Kredisi
Kredi Tutarı (TL) Kredi Vadesi (Ay) Faiz Oranı (%) Tahsis Ücreti (TL) Sigorta* (TL) Aylık Toplam Maliyet Oranı (%) Yıllık Toplam Maliyet Oranı (%)
10.000 36 1,05 50,00 152,47 1,38 16,58
10.000 36 1,15 0 152,47 1,47 17,66

 

Telefon bankacılığını kullanarak bilgi almak ve başvuruda bulunmak isterseniz, 0850 222 0 400 nolu telefondan ulaşabilirsiniz ve İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yaparak hizmetten faydalanabilirsiniz.

Halkbank 2015 Emekli Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama için gerek belgeler; Eksiksiz doldurulmuş başvuru formu, Kimliğinizin aslı ve fotokopisi (noter tasdikli olacak), Sabit bir telefon, doğalgaz, elektrik, su ya da cep telefon hatlı faturalarının son 3 ay içerisinde olanlarında biri, son olarak da gelirinizi gösteren bunu ayrıntısıyla belirteceğiniz; gelir belgesi.

Halkbank ın genel olarak yapılan dönemsel ihtiyaç kredisi kampanyalarını takip ederek de size uygun bir kredi türüne karar verip başvurmanızda mümkün olmaktadır. Emeklilik Kredisi kapsamında İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapmak isterseniz en yakın şubeden yapabilirsiniz. Halkbank 2015 Emekli Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında hızlı kredi seçeneğine ATM lerden başvurmak için; Emeklilik Kredisi seçeneği ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonundan yapılan başvurularda banka cevap için anında geri dönüş yapacaktır. Eğer gelen cevapta ön onay almış iseniz gereken evraklarla en yakın şubeye başvuruda bulunarak İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz.

Halkbank 2015 Emekli Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama size için en yakın Halkbank şubesine giderek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

No Responses to “Halkbank 2015 Emekli Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>