HSBC 2015 Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama

HSBC 2015 Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama müşterilerine, 2015 yılının ilk kredi kampanyalarıyla ihtiyaçlarını karşılamak ve gerçekleştirmek istedikleri hayaller varsa ya da farklı şeyler düşünen herkesin yararlanabileceği pratik bir kampanyadır. Çoğu müşterinin ödemesi gereken bir borcu ya da almak istediği ihtiyaçları bulunan günümüzde kredi çekmek, ihtiyaç kredisi kullanarak istediklerini alabilmek bir sistem haline geldi. Her şey için kredi kullanılabilmesi için bankalar çalışmalar yapıp, hizmet vermektedir. Sizinle paylaşacağımız Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan HSBC’ nin HSBC 2015 Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

HSBC 2015 Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama

HSBC 2015 Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında bu avantajlı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını kaçırmayın. Serbest meslek ile uğraşanlar, emekliler, ücretli çalışanlar ve kısıtlama yapmadan herkes başvuruda bulunabilir. Aşağıdaki tabloda da görebileceğiniz gibi 5000 TL ye kadar 12 ay vade ödemeli kredilerinizde, % 1,29 faiz oranlarından yararlanabiliyorsunuz. Kampanya 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerliliğini sürdürecek.

HSBC 2015 Masrafsız İhtiyaç Kredisi Maliyet Tablosu

 Kredi Tutarı Kredi Vadesi Aylık

FaizOranı

Aylık
Taksit
Tutar
Kredi

Tahsis Ücreti

Ferdi

KazaSigorta

Primi

Aylık Toplam
Maliyet Oranı
Yıllık Toplam
Maliyet Oranı
5.000 TL 12 ay % 1,29 460 TL 0 TL 56 TL % 1,73 % 20,75

Tabloda yer alan toplam maliyet oranlarına, faiz, sigorta primi, KKDF ve BSMV dahildir.

Telefon bankacılığını kullanarak bilgi almak ve başvuruda bulunmak isterseniz, 0850 211 0 111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz ve İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yaparak hizmetten faydalanabilirsiniz.

HSBC 2015 Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama için gerek belgeler; Eksiksiz doldurulmuş başvuru formu, Kimliğinizin aslı ve fotokopisi (noter tasdikli olacak), Sabit bir telefon, doğalgaz, elektrik, su ya da cep telefon hatlı faturalarının son 3 ay içerisinde olanlarında biri, son olarakta gelirinizi gösteren bunu ayrıntısıyla belirteceğiniz; gelir belgesi.

HSBC nin genel olarak yapılan dönemsel Masrafsız kredi kampanyalarını takip ederek de size uygun bir kredi türüne karar verip başvurmanızda mümkün olmaktadır. İhtiyaç Kredisi kapsamında İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapmak isterseniz en yakın şubelere başvurararak ya da telefon bankacılığı sayesinde yapabilirsiniz.  HSBC 2015 Masrafsız  İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında hızlı kredi seçeneğine ATM lerden başvurmak için; Masrafsız Kredi seçeneği ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonundan yapılan başvurularda banka cevap için anında geri dönüş yapacaktır. Eğer gelen cevapta ön onay almış iseniz gereken evraklarla en yakın şubeye başvuruda bulunarak İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz.

HSBC 2015 Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama ve Bireysel Kredinizi Hesaplamak için

BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “HSBC 2015 Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>