İdari ve Adli Yargı Avukat Sınavı Sonuçları Başvuru Sorgulama

İdari ve Adli Yargı Avukat Sınavı Sonuçları Başvuru Sorgulama kapsamında sınavları 28 Aralık 2014 de gerçekleştirilen Adalet Bakanlığı na bağlı olarak tüm değerlendirme işlemleri tamamlanmış ve sonuçlar kesinleşip, açıklanmıştır.

İdari ve Adli Yargı Avukat Sınavı Sonuçları Başvuru Sorgulama konusunda sınava katılan adaylar sayfamızın alt kısmında ayrı ayrı olarak İdari Yargı Avukat Sınavı Sonuçları ve Adli Yargı Avukat Sınavı Sonuçları başlıklarından tıklayarak yönlendirilecek ÖSYM nin sitesinden sınav sonuçlarına ulaşabilirler.

İdari ve Adli Yargı Avukat Sınavı Sonuçları Başvuru Sorgulama

Sınav Sonuçları tam olarak 9 Ocak 2015 Cuma günü saat: 14.00 ten itibaren sınava katılan adaylara sunuldu. İdari ve Adli Yargı Avukat Sınavı Sonuçları Başvuru Sorgulama konusunda sınav sonuçlarına öğrenmek isteyen adaylar, TC. Kimlik numaraları ve şifreleri ile aşağıdaki linklerden açılan ÖSYM nin sitesinden sınav sonuçlarını öğrenebileceklerdir. İnternet üzerinden, online olarak öğrenebilecekleri İdari ve Adli Yargı Avukat Sınavı Sonuçları Başvuru Sorgulama basılı olarak ayrıca sınava katılan adayların evlerine posta yolu ile gönderilmeyecektir. Sınava tam olarak, 2542 aday başvuru yapmış, ancak sınava katılan aday sayısı 2346 olmakla beraber 196 aday sınava katılmamış ve 3 adayın da sınavı geçersiz sayılmıştır.

Adli Yargı Avukat Sınavı Sonuçları Başvuru Sorgulama için BURAYA TIKLAYINIZ

İdari Yargı Avukat Sınavı Sonuçları Başvuru Sorgulama için BURAYA TIKLAYINIZ

No Responses to “İdari ve Adli Yargı Avukat Sınavı Sonuçları Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>