İdari Yargı Avukat Sınavı Başvuru Sorgulama | Adli Yargı Avukat Sınavı Başvuru Sorgulama

İdari Yargı Avukat Sınavı Başvuru Sorgulama için ayrıca Adli Yargı Avukat Sınavı Başvuru Sorgulama için de sınav ve başvuru tarihi değişiklikleri yapıldı. Adalet Bakanlığınca duyuru yapılan bu iki sınavın tarihleri ve başvurularının gerçekleştirilmesi süreci şu şekilde değiştirilmiştir.

Adli Yargı Avukat Sınavı Başvuru Sorgulama

Daha önce 26 Ekim 2014 tarihinde yapılacağı açıklanmış olan; İdari Yargı Avukat Sınavı Başvuru Sorgulama kapsamında Adalet Bakanlığınca açıklaması, Avukatlar için İdari Yargı Hakim Adaylığı yazılı yarışması olan sınav: 27 Aralık 2014 tarihinde gerçekleştirilecektir. Başvuru tarih aralıkları ise; 26 Kasım-11 Aralık 2014 tarihleri içerisinde yapılacaktır.

Ertelenmeden önceki iki sınav içinde başvuruları yapmış adayların tekrar yapmasına gerek yoktur aralıktaki sınavlar için geçerli olacaktır.

İdari Yargı Avukat Sınavı Başvuru Sorgulama

Daha önce 30 Kasım 2014 tarihinde yapılacağı açıklanan; Adli Yargı Avukat Sınavı Başvuru Sorgulama kapsamında Adalet Bakanlığının düzenlediği, Avukatlar için Adli Yargı Hakim ve Savcı Yazılı Yarışması için olan sınav, 28 Aralık 2014 te gerçekleştirilecektir. Başvuru tarih aralıkları ise; 26 Kasım-11 Aralık 2014 tarihleri içerisinde yapılacaktır.

No Responses to “İdari Yargı Avukat Sınavı Başvuru Sorgulama | Adli Yargı Avukat Sınavı Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>