İlaç Kullanım Süresi Başvuru Sorgulama | İlaç Süresi Başvuru Sorgulama

Devlet’ in tüm vatandaşlara verdiği e-devlet şifreleri sayesinde artık, internet üzerinden online olarak bir çok işlem yapılabilmektedir. Bunlardan biri de İlaç Kullanım Süresi Başvuru Sorgulama işlemidir. Bu konude Devlet’ in vatandaşlara 4A/4B/4C İlaç kullanım süreleri hakkında bilgi almak için oluşturduğu bir sistemdir. İlaç Süresi Başvuru Sorgulama sayesinde vatandaşlar daha bilinçli şekilde ilaç kullanımına gidebilirler.

E-Devlet

Devlet oluşturduğu bu sistem ile bünyesinde, son 5 yılın arşiv olarak tüm hasta takibini ve ilaç kullanımı takibini gerçekleştirmektedir. Bu sistem sayesinde vatandaşların İlaç Kullanım Süresi Başvuru Sorgulama işlemini gerçekleştirerek, eczaneye gitmelerine gerek kalmaksızın tüm bilgilere internet üzerinden ulaşabilecekler. İlaç Süresi Başvuru Sorgulama konusunda bu sistem eczane ve doktorlarında yayın kullanımına yarayan bir sistemdir.

İlaç Kullanım Süresi Başvuru Sorgulama sistemine nasıl giriş yapılı ve nasıl kullanılır şimdi bunu anlatacağız. Öncelikle sayfamızın en altında bulunan buraya tıklayınız yazısına tıklayıp, devletin sitesine yönlendiriliyorsunuz, burada açılan sayfada kimliğimi doğrula butonuna tıklayarak, TC. Kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi yazıp sisteme giriş yap butonuna tıklayarak sisteme girişte bulunmuş oluyorsunuz.

İlaç Kullanım Süresi Başvuru Sorgulama yapabilmek için BURAYA TIKLAYINIZ

 

No Responses to “İlaç Kullanım Süresi Başvuru Sorgulama | İlaç Süresi Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>