ING Bank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama müşterilerine, 2015 yılının ilk kredi kampanyalarıyla ihtiyaçlarını karşılamak ve gerçekleştirmek istedikleri hayaller varsa ya da farklı şeyler düşünen herkesin yararlanabileceği pratik bir kampanyadır. Çoğu müşterinin ödemesi gereken bir borcu ya da almak istediği ihtiyaçları bulunan günümüzde kredi çekmek, ihtiyaç kredisi kullanarak istediklerini alabilmek bir sistem haline geldi. Her şey için kredi kullanılabilmesi için bankalar çalışmalar yapıp, hizmet vermektedir. Sizinle paylaşacağımız Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan ING Bank’ ın ING Bank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

ING Bank 2015 İhtiyaç Kredisi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı(İlk Yıl  ) Aylık Taksit Tutarı(İkinci veÜçüncü Yıl)  Kredi Tahsis Ücreti Sigorta Masrafı Senelik Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
7.000 TL 36 %1,05 89 TL 339 TL 9 TL 115 TL %1,34 %16,14

ING Bank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında bu avantajlı İhtiyaç Kredisi Kampanyasını kaçırmayın. Serbest meslek ile uğraşanlar, emekliler, ücretli çalışanlar ve kısıtlama yapmadan herkes başvuruda bulunabilir. Aşağıdaki tabloda da görebileceğiniz gibi  kredi notunuzla eş değer olarak bankalara ödemelerinizi düzenli yaptığınızda banka size düşük faiz oranları ile istediğiniz vadeye kadar kredi çekebilirsiniz.

Telefon bankacılığını kullanarak bilgi almak ve başvuruda bulunmak isterseniz, 0850 222 0 600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz ve İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yaparak hizmetten faydalanabilirsiniz.

ING Bank 2015 İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama

ING Bank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama için gerek belgeler; Eksiksiz doldurulmuş başvuru formu, Kimliğinizin aslı ve fotokopisi (noter tasdikli olacak), Sabit bir telefon, doğalgaz, elektrik, su ya da cep telefon hatlı faturalarının son 3 ay içerisinde olanlarında biri, son olarak da gelirinizi gösteren bunu ayrıntısıyla belirteceğiniz; gelir belgesi.

ING Bank ın genel olarak yapılan dönemsel ihtiyaç kredisi kampanyalarını takip ederekte size uygun bir kredi türüne karar verip başvurmanızda mümkün olmaktadır. İhtiyaç Kredisi kapsamında İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapmak isterseniz en yakın şubelere başvururarak ya da telefon bankacılığı sayesinde yapabilirsiniz.  ING Bank 2015  İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında hızlı kredi seçeneğine ATM lerden başvurmak için; İhtiyaç Kredisi seçeneği ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonundan yapılan başvurularda banka cevap için anında geri dönüş yapacaktır. Eğer gelen cevapta ön onay almış iseniz gereken evraklarla en yakın şubeye başvuruda bulunarak İhtiyaç Kredisi Başvuru Sorgulama yapabilirsiniz.

ING Bank 2015  İhtiyaç Kredisi Kampanyası Başvuru Sorgulama size için

BURAYA TIKLAYIN

No Responses to “ING Bank 2015 İhtiyaç Kredisi Kampanyası”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>