ING Bank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama

ING Bank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama kapsamında hayatınızda ki fırsatları kaçırmadan eğitiminizi, ister kurs, dershane isterseniz, üniversite ya da okul olsun her kategori dahil olarak tamamlayabilirsiniz.

24 aya kadar vade seçenekleri tanıyan ING Bank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama sayesinde eğitim hayallerinizi ertelememiş ve geleceğe emin adımlarla ilerlemiş olursunuz. Taksitli, Kredili Mevduat Hesabı ya da vade seçenekli olarak kullanabileceğiniz Eğitim Kredisi, süreklilik arz eden bir işi  ya da geliri olduğu taktirde öğrenciye aksi halde öğrenci velilerine kullandırılan bir kredi türüdür. Krediyi çeken kişiye vade süresince hayat sigortası yapılacaktır. Ve Kredi çekilmesi için bir maddi ya da şahsi teminat gösterilmesi zorunludur.

ING Bank Eğitim Kredisi Maliyet Tablosu

Kredi Tutarı Kredi Vadesi (Ay) Aylık Faiz Oranı Aylık Taksit Tutarı Kredi Tahsis Ücreti Sigorta Masrafı Senelik Aylık Toplam Maliyet Oranı Yıllık Toplam Maliyet Oranı
Eşit Taksitli Kredi* 10.000 TL 36 %1,24 361TL 50 TL 157 TL %1,61 %19,37

ING Bank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama için gerekli evraklar; başvuru yapacak kişi kimliği, ehliyeti ya da pasaportu ile başvuruda bulunabilir. Bankanın size vereceği başvuru formunun doldurması gerekmektedir. Kişinin işini ve gelir durumunu belgeleyip, bankaya sunması gerekmektedir. Eğitime ilişkin belgeler, öğrenci belgesi, kimliği v.b. ve faturalar. Kişinin kendisine en yakın ING Bank şubesine başvuracağından, şube tarafından talep edilebilecek diğer belgelerde eklenerek başvuru işlemi gerçekleştirilecektir.

ING Bank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama

Vadenizi seçip kredinizi çektikten sonra, talimat vermeniz üzerine ayda bir ya da üç ayda bir ödeme yapma şansına sahip olursunuz. ING Bank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama konusunda %1,24 faiz oranlarından başlayan kredilerden faydalanabilirsiniz. Farklı miktarlarda almak istediğiniz krediler için size en yakın şubeden bilgi alabilirsiniz.

No Responses to “ING Bank Eğitim Kredisi Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>