İşbank Ankara Memur Alımı Başvuru Sorgulama

İşbank Ankara Memur Alımı Başvuru Sorgulama işlemlerinizi, aşağıda anlatıldığı gibi gerçekleştirebilir ve sizde İş Bankası Personeli olma şansına sahip olabilirsiniz. İşbank 2015 yılı banka personel ve memur alımlarına başladı. Bir çok ilde memur alımı yapacak olan İş Bankası 2015 yılı itibariyle de personel hacmini genişletiyor. Tarihlerin yavaş yavaş kesinleştiği sınavlar ilerleyen günlerde gerçekleştirilmeye başlanacak. İşbank Ankara Memur Alımı Başvuru Sorgulama kapsamında Ankarada ki İşbank şubelerine Çağrı Merkezi Personeli pozisyonunda istihdam edilmek üzere personel alımı yapılacaktır.

İşbank Ankara Memur Alımı Başvuru Sorgulama konusunda çağrı ve arama birimlerinde görevlendirilmek üzere alınacak çalışma arkadaşları için aranılan bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterlerden bahsetmek gerekirse; müşteri memnuniyetinin öncelikli gelecek olması, pozitif olabilen ve iletişim yeteneği yüksek, insanlarla iletişimi seven ikna kabiliyeti yüksek, yüksek konsantrasyonlu çalışmaya özen gösterecek ve 7/24 vardiyalı şekilde çalışacak personeller tercih edilecek.

İşbank Ankara Memur Alımı Başvuru Sorgulama

İşbank Ankara Memur Alımı Başvuru Sorgulama için sınav tarihi 15 Şubat 2015 Pazar günü Ankara da yapılacak. Sınav başvurularını ise 5 Şubat 2015 Perşembe günü saat: 10.00 a dek yapabilirsiniz. Genel Yetenek Testi şeklinde yapılacak sınav ardından başarılı olan adaylar mülakat için davet edilecektir. Dört yıllık lisans mezunu şartı aranmasının yanı sıra Ankara ilinde ikamet eden ya da edecek olan adayların başvurması isteniliyor.

İşbank Ankara Memur Alımı Başvuru Sorgulama ve ayrıntılı bilgi için BURAYI TIKLAYIN

No Responses to “İşbank Ankara Memur Alımı Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>