İşbank Araç Bakım Kampanyası Başvuru Sorgulama | Araç Bakım-Lastik Kampanyası

İşbank Araç Bakım Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında bu Ocak Ayı boyunca araçlarınızın, yedek parça, servis hizmetleri, lastik satış mağazalarından anlaşmalı Maximum işyerlerinin hepsinden kampanyaya katılabilir ve fırsat taksitlerden yararlanabilir ve bu Araç Bakım-Lastik Kampanyası Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan İşbank ın İşbank Araç Bakım Kampanyası Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

İşbank Araç Bakım Kampanyası Başvuru Sorgulama

İşbank Araç Bakım Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında Ocak ayı boyunca son gün olarak 31 Ocak 2015 tarihine kadar geçerli olmak şartı ile Maximum anlaşmalı işyerlerinden otomotiv hizmeti olarak servis, yedek parça ve lastik alışverişlerinizde 100 TL ve üzeri için 2-3-4 ve 5 taksitli alış verişlerinize fırsat olarak ilave 4 taksit daha eklenecek.  İşbank Araç Bakım Kampanyası Başvuru Sorgulama için bankamatik kartınız ile alış veriş yaparsanız ya da ödeme seçeneğinde MaxiPuan kullanırsanız kampanyadan faydalanamıyorsunuz. Ayrıca kampanya kuralı gereği en fazla 9 taksit şeklinde kullanabilirsiniz. Araç Bakım-Lastik Kampanyası belirli İşbank kredi kartlarında geçerlidir bu kartlar; Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartları, Tema Şirket Kredi Kartı, Maksimum Kart, Maximiles Kart, MercedeCard ve Ziraat Maximum Kartlar kapsamında olanlardır. puanlarından yararlanabilmek için tarih aralıklarına dikkat etmenizde fayda var. İşbank Araç Bakım Kampanyası Başvuru Sorgulama bu kampanyadan yararlanmak adına, sadece Maximum özelliği olan POS cihazlarından ödeme yapmaya özen gösterin.Kampayadan yararlanmak için nasıl alışverişler yapmalı ve neler almalısınız sorusuna cevap olarak; Araç Bakım-Lastik Kampanyası müşterilerin araç bakımlarını yaptırmaları ve eksiklerini tamamlamalarında fırsat sağlayan İşbank ın müşterilerine sunduğu yılın ilk kampanyalarındandır.

İşbank Araç Bakım Kampanyası Başvuru Sorgulama aşamaları konusunda daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz; 0850 724 0 724 nolu telefonu arayabilirsiniz. Yapı market kampanyalarından yararlanıp ödemelerinizi en aza indirmek için fırsat taksitleri kullanabilirsiniz.

No Responses to “İşbank Araç Bakım Kampanyası Başvuru Sorgulama | Araç Bakım-Lastik Kampanyası”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>