İşbank Denizli Memur Alımı Başvuru Sorgulama

İşbank Denizli Memur Alımı Başvuru Sorgulama işlemlerinizi, aşağıda anlatıldığı gibi gerçekleştirebilir ve sizde İş Bankası Personeli olma şansına sahip olabilirsiniz. İşbank 2015 yılı Banka Personel ve memur alımlarına başladı. Bir çok ilde memur alımı yapacak olan İş Bankası 2015 yılı itibariyle de personel hacmini genişletiyor. Tarihlerin yavaş yavaş kesinleştiği sınavlar ilerleyen günlerde gerçekleştirilmeye başlanacak. İşbank Denizli Memur Alımı Başvuru Sorgulama kapsamında Denizli ili ve civarını kapsayarak, personel alımı yapacak yerler; Aydın, Muğla, Denizli ve Uşak illeridir.

İşbank Denizli Memur Alımı Başvuru Sorgulama konusunda kadro pozisyonları şu an kesin değil ancak, görev teklifleri söz konusu bölgelerdeki personel ihtiyaçlarına göre belirlenecektir. Alınacak Personel ; Başvuru Formu doldurma aşaması ardından Genel Yetenek Testi, Mülakat ve Belge Hazırlama şeklinde bir süreçten geçirilecektir.

İşbank Denizli Memur Alımı Başvuru Sorgulama

İşbank Denizli Memur Alımı Başvuru Sorgulama için sınav tarihi 15 Şubat 2015 Pazar günü İzmir de yapılacak. Sınav başvurularını ise 5 Şubat 2015 Perşembe günü saat: 10.00 a dek yapabilirsiniz. Genel Yetenek Testi şeklinde yapılacak sınav ardından başarılı olan adaylar Mülakat için davet edilecektir. Dört yıllık lisans mezunu şartı aranmasının yanı sıra söz konusu illerde ikamet eden ya da edecek olan adayların başvurması isteniliyor. Sayfamızın altında paylaştığımız ayrıntılı bilgi linkinde İş Bankası nın personel alımı yapacağı adaylarda aradığı mezuniyet bölümlerine de yer verilmiştir.

İşbank Denizli Memur Alımı Başvuru Sorgulama ve ayrıntılı bilgi için BURAYI TIKLAYIN

No Responses to “İşbank Denizli Memur Alımı Başvuru Sorgulama”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>