İşbank Esnafa Destek Kredisi

Dönemsel olarak herkes nakit sıkıntısına kapılabilir, özellikle kendi işini kurmuş olan esnaf ve KOBİ’ lerin masrafları daha fazla olabilmektedir. Bunun için İşbank Esnafa Destek Kredisi Başvuru Sorgulama yaparak, nakit krizlerini anında sıfıra indirebilirler.

Kredi Kampanya tarihi 30 Ekim 2015 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bu tarihe dek nakit sıkıntısına düşmüş, ödeme zorluğu çeken, birikmiş borçları olan esnaf ve Kobi ler için kredi fırsatından yararlanma zamanı.

İşbank Esnafa Destek Kredisi Başvuru Şartları

İşbank Esnafa Destek Kredisi Başvuru Şartları

Esnaf ve Kobi iseniz bu kredi tam sizlik! 150 bin TL dek çekebilecekleri, 36 ay vadeye dek ödeme kolaylığı sunulan İşbank Esnafa Destek Kredisi Başvuru Sorgulama kapsamındaki kredi işleri yoluna koyabilmek ve ödemeleri halledebilmek için birebir olacaktır.

Dönemsel nakit bunalımından kurtulmak için oluşturulmuş bu kredi kampanyasına İşbank Esnafa Destek Kredisi Başvuru Sorgulama yapabilmek için İşbankası her esnaf ve KOBİ’ yi onlara en yakın olan şubeye davet ediyor. Şubede gerekli bilgilendirmeler, görüşmeler yapılacak ve kredi prosedürleri çerçevesinde oluşturulacaktır.

No Responses to “İşbank Esnafa Destek Kredisi”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>