İşbank Market Kampanyası Başvuru Sorgulama | Market Sektörü Kampanyası

İşbank Market Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında bu Ocak Ayı boyunca evleriniz güzelleşirken sizler de ilave taksit seçenekleri sayesinde alış veriş yaparken bir yandan da kazanacaksınız ve bu Market Sektörü Kampanyası Türkiye’ nin en çok tercih edilen bankalarından biri olan İşbank ın İşbank Market Kampanyası Başvuru Sorgulama şartlarından ve ayrıcalıklarından bahsedeceğiz.

İşbank Market Kampanyası Başvuru Sorgulama

İşbank Market Kampanyası Başvuru Sorgulama kapsamında Ocak ayı boyunca son gün olarak 31 Ocak 2015 tarihine kadar geçerli olmak şartı ile Bauhaus, Koçtaş ve Tekzen yapı ve ev dekorasyon mazalarından yapacağınız alış verişlerinizde, ek taksit fırsatları yakalayacaksınız. Bauhaus Mağazaları için ek taksit fırsatları 5 taksitli alış veriş yaptığınız taktirde ilave olarak 4 taksit hakkı daha kazanabileceğiniz şeklindedir. Koçtaş Yapı Market de ise; yaptığınız 100 TL lik alış veriş ve üzeri iç,n 2 taksit kullandığınızda ilave olarak 4 taksit seçeneği kazanabilirsiniz. Tekzen Market de ise; alış verişlerinizdeki 2-3 taksit kullanımına ek olarak 4 taksit fırsatı sunuyor. İşbank Market Kampanyası Başvuru Sorgulama için bankamatik kartınız ile alış veriş yaparsanız ya da ödeme seçeneğinde MaxiPuan kullanırsanız kampanyadan faydalanamıyorsunuz. Market Sektörü Kampanyası belirli İşbank kredi kartlarında geçerlidir bu kartlar; Vadematik Kart, Şirket Kredi Kartları, Tema Şirket Kredi Kartı, Maksimum Kart ve Maximiles Kart kapsamında olanlardır. puanlarından yararlanabilmek için tarih aralıklarına dikkat etmenizde fayda var. İşbank Market Kampanyası Başvuru Sorgulama bu kampanyadan yararlanmak adına, sadece Maximum özelliği olan POS cihazlarından ödeme yapmaya özen gösterin.Kampayadan yararlanmak için nasıl alışverişler yapmalı ve neler almalısınız sorusuna cevap olarak; Market Sektörü Kampanyası müşterilerin evlerini güzelleştirmeleri ve eksiklerini almalarında fırsat sağlayan İşbank ın müşterilerine sunduğu yılın ilk kampanyalarındandır.

İşbank Market Kampanyası Başvuru Sorgulama aşamaları konusunda daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz; 0850 724 0 724 nolu telefonu arayabilirsiniz. Yapı market kampanyalarından yararlanıp ödemelerinizi en aza indirmek için fırsat taksitleri kullanabilirsiniz.

No Responses to “İşbank Market Kampanyası Başvuru Sorgulama | Market Sektörü Kampanyası”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>