İşbankası Ev Kredi Kampanyası 2016

İşbankası Ev Kredi Kampanyası 2016 fırsatlarını kaçırmayın ve en kısa zaman başvuru sorgulama yapın.

İşbankası Ev Kredi Kampanyası 2016

İşbankası Ev Kredi Kampanyası 2016

Ev sahibi olurken kullanabileceğiniz bu ev kredi paketi sayesinde bir yandan da MaxiPuan kazanabilirsiniz. Ev kredisi fırsatları sayesinde bu yıl sizinde bir eviniz olsun.

 

Hediye 100 Lira MaxiPuan

İstediğiniz evi satın almak için Türkiye’nin Ev Kredisi kullandığınızda Bankamızdan açık ve kullanılabilir durumda bir kredi kartınız bulunuyorsa 100 TL MaxiPuan kazanırsınız.

Ev kredisini kullandığınız sırada bir İş Bankası kredi kartınız yoksa hemen kart başvurunda bulunarak başvurunuzun onaylanması ve kartınızın üretilmesi halinde 100 TL MaxiPuan ayrıcalığından yararlanabilirsiniz.

MaxiPuan hediyesi en yüksek limitli ve kullanıma açık kredi kartınıza, ev kredinizin açılış tarihini takip eden 2. ayın ilk haftasında otomatik olarak yüklenir.*

Örneğin Ekim ayı içinde ev kredisi kullandıysanız kredi kartınıza 100 TL MaxiPuan hediyesi aralık ayının ilk haftasında yüklenir.
Ev satıp başka yerden ev alma ihitmaliniz olabilir. Bu gibi durumlarda başvuru sorgulama yapacağınız bankanın ev kredisi kampanyalarından yararlanmayı ve hediye fırsatlarını değerlendirmeyi de unutmayın.

Maksimum Ev Paketi uygulaması kapsamında bir takvim yılı içinde birden fazla ev kredisi kullanmanız durumunda kazanabileceğiniz MaxiPuan 100 TL ile sınırlıdır.Yüklenen 100 TL hediye MaxiPuan geri alınmamaktadır.

İşbankası Ev Kredi Kampanyası 2016

İşbankası Pratik Taşın Hizmeti

Pratik Taşın hizmeti İstanbul ve Bursa illerinde geçerlidir. Hizmetten yararlanmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan “Pratik” yazıp 4402’ye SMS göndermeniz yeterlidir. Pratik Taşın uygulaması içinde yer alan hizmetlerden yararlanmak için Tur Assist firmasının 0850 290 03 03 numaralı Pratik Taşın Hattı’nı arayarak size iletilmiş olan Kampanya Kod Numarasını söyleyebilir, dilediğiniz hizmetten bedelini ödeyerek yararlanabilirsiniz.

Ev Sigortası ve Hizmetleri

Maksimum Ev Paketi ile İş Bankasından ev kredisi kullanıp, Konut Sigortasını Bankamız aracılığıyla Anadolu Sigorta’dan yaptırdığınızda ücretsiz olarak;

a) Su/Sıhhi Tesisat Tamiri,
b) Elektrik Tesisatı Arızalarının Tamiri,
c) Çilingir/Anahtar İşleri,
d) Profesyonel Ev Hizmetleri Organizasyonu

gibi ek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bireysel Kredi Başvuru Sorgulama

İşbankası Ev Kredi Kampanyası 2016 Bireysel Kredi Başvuru Sorgulama yapacağınız kredi türleri için hazırlamanız gereken bazı temel belgeler bulunuyor.

Bireysel Kredi Başvurusu için Gerekli Temel Belgeler

(Başvuru sahibi ve kefiller için)
• Başvuru Formu
• Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi
• Gelir durumunuzu gösterir belge
İşbankası Ev Kredi Kampanyası 2016 Başvuru Sorgulama yapmak için BURAYA tıklayın.

No Responses to “İşbankası Ev Kredi Kampanyası 2016”

Yorum Yazın

Adınız:
Email:
Website:
Yorumunuz:
XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>